با حضور دکتر فیروزآبادی

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و راه‌حل‌های نوآورانه آغاز به کار کرد

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و راه‌حل‌های نوآورانه (تلکام پلاس) دقایقی پیش با حضور دکتر فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، مهندس صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بازدید از دستاوردهای شرکت مخابرات ایران در سالن ۳۸B بیستمین نمایشگاه تلکام پلاس افتتاح شد.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از ستاد خبری شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام پلاس، این نمایشگاه به منظور ارائه دستاوردهای صنایع مخابراتی و شرکت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور شرکت مخابرات ایران و سایر شرکت‌های حوزه ICT و تجهیزات و صنایع مخابراتی امروز سه‌شنبه ۲۶ آذرماه ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.
براساس این گزارش مجموعه مخابرات با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و حضور مبتنی بر ارائه سرویس (B۲B- (Business-to-Business در نمایشگاه تلکام پلاس حضور یافته است.
ارائه سرویس‌های اینترنت اختصاصی، اینترانت، MPLS، VPLAS، VLAN و PTP/PTMP در نمایشگاه تلکام پلاس از دیگر برنامه‌های شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه است.
همچنین، بر اساس رویکرد جدید در نمایشگاه تلکام پلاس، شرکت مخابرات ایران با حضور در میز‌های گفتگو با سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرمایی، صندوق‌های حامی، بخش‌های دولتی، آماده مذاکره و تعامل به منظور گسترش بازار حوزه ICT و پاسخگویی به پرسش‌های بازدیدکنندگان با رویکرد تحقق ارتباطی فراگیر در بخش‌های مختلف صنعت ارتباطات کشور است.
این گزارش می‌افزاید به منظور تحقق رویکرد تعاملی شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه، سرویس‌های متنوعی به مشتریان شرکت مخابرات ایران ارائه می‌شود.
علاقمندان می‌توانند با حضور در سالن ۳۸B نمایشگاه بین‌المللی تلکام پلاس، از محصولات و سرویس‌های مختلف شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

دنبال کنید @ اینستاگرام