آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

سال‌هایی که دانش‌آموز بودم و مدرسه می‌رفتم بارش برف با همه زحماتی که به وجود می‌آورد اما همیشه پیام‌آور شادی و خوشحالی ناشی از تعطیلی مدارس بود.

مجله آنلاین موبنا – برای همین خیلی از هم نسل‌های من هنوز هم با دیدن برف برق خوشحالی از چشمان‌شان بیرون می‌زند. چند سالی می‌شود که این ماجرا به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد. حالا فرزند من که امسال به کلاس اول ابتدایی رفته خیلی از روزها مدرسه‌اش تعطیلی می‌شود و در خانه می‌ماند اما نه بخاطر برف و شور و هیجان‌هایش که به واسطه هوای بسیار آلوده شهر.

آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

واقعیت این است که داستان آلودگی شهرها و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها هر ساله در فصل پاییز و زمستان تکرار می‌شود و سال به سال هم شدت بیشتری پیدا می‌کند. با اینکه راهکارهای حل مشکل آلودگی شهرها خارج از توان فردی ماست و نیازمند همکاری‌های جمعی است اما خوشبختانه برای داشتن هوای پاک و سالم در خانه و اتاق‌مان راه‌حل‌های بسیار موثر و کارآمدی مثل دستگاه‌های تصفیه هوا وجود دارد. با بودن دستگاه‌های تصفیه هوا لااقل خیال مان راحت است که در چنین مواقعی اعضای خانواده‌مان هوای پاکی تنفس می‌کنند.

پاییز سال گذشته که پدرم دچار مشکلات ریوی شد مدل G42 از دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ را برای خانه‌شان خریدم و مشاهده اثرات فوق العاده آن باعث شد تا چندی پیش مدل G35 را برای آپارتمان نسبتا کوچکم بخرم.

آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

دو خانه و دو مدل

هر دو مدل G42 و G35 از دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ به سیستم فلیتر ۳ مرحله‌ای مجهز هستند که می‌تواند  ۹۹ درصد از ذرات ریز و مضر هوای خانه را جذب کند. این دستگاه‌ها دارای حسگر گرد و غباری هستند که در هرلحظه کیفیت هوای خانه را اندازه‌گیری می‌کند و اطلاعات آن را از طریق نشانگر ۴ رنگ (به ترتیب از رنگ آبی تا قرمز) نمایش می‌دهد.

یکی از نکات مهم در مورد دستگاه‌های تصفیه هوا قابلیت حمل و میزان صدای دستگاه است. در صورتی که مدلی با وزن پایین و صدایی کم انتخاب کنید می‌توانید به سادگی دستگاه را بین اتاق‌ها جابجا کنید و بدون اینکه سروصدای آن مزاحم خواب‌تان شود از قابلیت‌های تصفیه هوا در تمام ساعات شبانه‌روز بهره ببرید.

آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

دستگاه‌های تصفیه هوای G35و G42 به ترتیب حدود ۸ و ۹ کیلوگرم وزن دارند. میزان صدای این دستگاه‌ها ۴۵ و ۴۸ دسیبل است که فضایی ساکت و آرام را در اتاق‌ شما حکمفرما می‌کند.

هر دو مدل G42 و G35 دارای «حالت خودکار» هستند که به طور هوشمند میزان آلودگی را تشخیص می‌دهد و براساس شدت آن میزان توان دستگاه را تنظیم می‌کند. علاوه بر آن وضعیت مخصوصی به نام «حالت خواب» پیش بینی شده تا با قرار دادن دستگاه در این حالت بیش از پیش خواب آسوده‌تری را داشته باشید.

آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

مدل G42 تصفیه هوای سامسونگ قابلیت اتصال به اینترنت را دارد. در این مدل از طریق اپلیکیشن تلفن هوشمند خود می‌توانید دستگاه را از بیرون خانه یا دفتر کارتان کنترل کنید.

برای افرادی که خانه یا محل کار بزرگتری دارند، سامسونگ مدل B90 از سری دستگاه‌های تصفیه هوای خود را طراحی و عرضه کرده است. این دستگاه از سیستم فیلتر ۵ مرحله‌ای بهره می‌برد. مدل B90 سامسونگ به یک فیلتر مخصوص به اسم «دکتر ویروس» مجهز است که تا ۹۹.۷ درصد ویروس‌ها و مواد حساسیت‌زای موجود در هوا را از بین می‌برد.

آشنایی با دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ

با داشتن هر کدام از سه مدل G42، G35 یا B90 می‌توانید ضمن پیشگیری از بیماری‌های جدی، هوایی سالم و پاکیزه را به خانه و خانواده خود هدیه دهید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا