ساندکور لیبرتی ایر2 معرفی شد؛ هدفونی برای حرفه ایی ها! (+تصاویر)

باتری داخلی آن با یکبار شارژ هدفون ها را تا 7 ساعت در وضعیت فعال نگه می دارد. این محصول از شارژ پرسرعت بی سیم پشتیبانی می کند و طی 10 دقیقه برای 2 ساعت پخش موزیک انرژی ذخیره می کند.

مجله آنلاین موبنا؛ محمدمهدوی – اخیرا هدفون بی سیم ساندکور لیبرتی2 پرو را در موبنا معرفی کردیم اگر از علاقه مندان این برند باکیفیت هستید محصولی دیگر در این حوزه با نام ساندکور لیبرتی ایر 2 را نیز رونمایی کرده که در سطح خود ویژگی های جالبی را به کاربران ارائه می دهد.

این محصول طراحی بهینه و وزن بسیار کمی دارد و البته در آن از درایورهای الماسه با افزایش 15 درصدی کیفیت صدا و همچنین دیافراگم از جنس تی پی یو استفاده شده که تجربه دلنشینی را به همراه دارد.

ساندکور لیترتی ایر 2 همچنین از تکنولوژی  HearID بهره مند است که امکان ساخت اکولایزر شخصی را برای کاربر ایجاد می کند. این محصول برای ارتباط با منبع صوت از فناوری بلوتوث 5.0 استفاده می کند.

4 میکروفون و سیستم کاهش نویز از دیگر ویژگی های آن است. باتری داخلی آن با یکبار شارژ هدفون ها را تا 7 ساعت در وضعیت فعال نگه می دارد. این محصول از شارژ پرسرعت بی سیم پشتیبانی می کند و طی 10 دقیقه برای 2 ساعت پخش موزیک انرژی ذخیره می کند.

برای خرید این محصول در صفحه آمازون باید 99.99 دلار هزینه کنید.

دنبال کنید @ اینستاگرام