فراخوان دعوت به همکاری شرکت‌های ارزش‌افزوده تلفن ثابت با شرکت مخابرات ایران

با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی و یکپارچه‌سازی ارائه خدمات، تمام سرویس‌های ارزش افزوده توسط شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه و اقماری شرکت مخابرات ایران است، ارائه می‌شود.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا، این شرکت در مدیریت یکپارچه سرویس‌های ارزش‌افزوده، بهبود محصولات کنونی، تحقیق و توسعه محصول، خلق محصول جدید و مدیریت استارتاپ‌ها ایفای نقش می کند و مشتریان می توانند به منظور ثبت درخواست های همکاری  و انعقاد قرارداد با شرکت، به آدرس www.karashob.com مراجعه و یا از ایمیل Karashab@tci.ir  و صفحه اینستاگرام شرکت به نشانیhttps://www.instagram.com/karashab/استفاده کنند.

تجمیع تمامی سرویس‌های ارزش‌افزوده بر یک بستر مخابراتی ، رشد روزافزون سرویس‌های ارزش‌افزوده،ایجاد نوآوری به همراه ارائه مناسب‌ترین قیمت و ایجاد مزیت رقابتی در بازار ارتباطات کشور را به عنوان سرفصل های فعالیت‌های خود تعریف کرده و آماده عقد قرارداد با کلیه فعالان بازار اقتصاد دیجیتال  به منظورتحقق رضایتمندی مشتریان و دستیابی به برند اول بازار خدمات ارزش افزوده در سراسر کشور است.

شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب به عنوان مجری طرح توسعه خدمات ارزش افزوده بر بستر شبکه تلفنی و دیتایثابت شرکت مخابرات ایران آماده عقد قرارداد همکاری در حوزه خدمات ارزش افزوده از قبیل :

۱– مشارکت در تأمین و ارائه خدمات ارزش افزوده (IVR)

۲– خرید ترافیک محتوای دیجیتال

۳– ارائه سرویس های ارزش افزوده در حوزه دیتا و
اپلیکیشن ها

۴– پیامک صوتی و متنی و ….

است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام