WUUK؛ سطح جدیدی از زنگ درب هوشمند! (+فیلم/تصاویر)

این محصول طراحی جالبی شبیه لنز دوربین پشت یک تلفن هوشمند البته در ابعاد بزرگ تر دارد.

مجله آنلاین موبنا – با معرفی چند محصول انقلابی، پیش از این نیز درباره تحول جدی در فناوری زنگ درب منازل برایتان گفته ایم. محصولاتی که عملا امنیت و لذت کاربردی چیزی به نام زنگ درب را وارد سطح جدیدی کرده اند.

امروز هم یکی از همین فناورانه ها را برای معرفی انتخاب کرده ایم. WUUK نام یک زنگ درب هوشمند با پشتیبانی از ویدئو است که همچنین از هوش مصنوعی نیز برای افزایش ویژگی های امنیتی خود بهره می برد.

 

 

این محصول طراحی جالبی شبیه لنز دوربین پشت یک تلفن هوشمند البته در ابعاد بزرگ تر دارد. بیرون از درب نصب می شود و از یک باتری داخلی قابل شارژ انرژی می گیرد. دوربین به کار رفته در این محصول از یک لنز اچ دی با زاویه پوشش 162 درجه استفاده می کند که کیفیت بزرگنمایی تصاویر ثبت شده توسط آن نیز برابر با 1526 در 1536 پیکسل است. بنابراین محیط وسیعی مقابل خود را با کیفیت بالا پوشش می دهد.

زمانی که یک نفر مقابل این زنگ قرار گرفته باشد برای تلفن هوشمند کاربر تصویر مربوطه بصورت زنده ارسال می شود و البته اگر فرصتی برای پاسخ دادن نباشد کاربر می تواند از صدای ضبط شده پیش فرض خود برای پاسخگویی به شخصی که مقابل درب ایستاده، استفاده کند.

WUUK با استفاده از هوش مصنوعی چهره افراد را به خاطر سپرده و برای بار بعدی می تواند آنها را تشخیص دهد. تنظیمات دید در شب نیز امکان تصویر برداری باکیفیت در تاریکی را برای این محصول فراهم آورده است.

زنگ هوشمند از استاندارد آی پی 65 پشتیبانی می کند بنابراین در برابر قطرات آب مقاوم بوده و عملکرد خود را در منفی 20 درجه تا بالای 50 درجه سانتیگراد حفظ خواهد کرد.

WUUK همچنین از الکسای آمازون و گوگل هوم پشتیبانی می کند بنابراین می توان آنرا در شبکه خانگی با دستیار صوتی نیز مدیریت کرد. باتری آن با یکبار شارژ کامل تا 8 ماه در وضعیت فعال قرار خواهد داشت.

این محصول برای عرضه در ژانویه 2020 برچسب قیمت 99 دلاری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

دنبال کنید @ اینستاگرام