وانت سایبری تسلا معرفی شد! (+تصاویر)

اولین موردی که در رابطه با این محصول جلب نظر می کند طراحی نامتعارفی است که برای آن انتخاب شده است. کابین مثلثی، سقف کاملا شکسته و بدنه ای با نمای فلز خالص یک خودروی مرموز را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – کمپانی آمریکایی تسلا سرانجام از وانت الکتریکی خود با نام سایبرتراک رونمایی کرد. طی سال های گذشته همواره خبرها و حواشی زیادی در رابطه با محصولات آینده نگر مجموعه تسلا مطرح بوده و انتشار اطلاعات رسمی در رابطه با سایبرتراک به سرعت تیتر اصلی رسانه های مطرح جهان شده است.

اولین موردی که در رابطه با این محصول جلب نظر می کند طراحی نامتعارفی است که برای آن انتخاب شده است. کابین مثلثی، سقف کاملا شکسته و بدنه ای با نمای فلز خالص یک خودروی مرموز را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می شود تمامی زوایای به کار رفته در این محصول تند و تیز هستند و عملا خبری از خمیدگی و انحنا نیست! از سوی دیگر برخی کارشناسان استفاده از نام هیبرید وانت و کراس اوور را برای سایبرتراک مناسب تر می دانند که این ویژگی نیز جز خاصیت های طراحی بی سابقه تسلا محسوب می شود زیرا قسمت بار در حالت عدم استفاده کاملا پوشیده خواهد شد تا بدنه خودرو یکپارچه باشد.

طراحی داخل کابین نیز کاملا بر اصول طراحی مینیمال استوار شده تا ترکیبی کم نظیر از سادگی و زیبایی ارائه شود. در مرکز کنسول جلو یک نمایشگر لمسی 17 اینچی مشاهده می شود!

بدنه سایبرتراک در برابر نفوذ گلوله های 9 میلیمتری مقاوم است و شیشه ها نیز در مراسم رونمایی مقاومت بالایی را برابر ضربات و فشار به نمایش گذاشتند.

براساس اطلاعات ارائه شده این خودرو با 3 پیشرانه ارائه خواهد شد که به ترتیب از یک تا سه موتور الکتریکی در آنها استفاده شده است. بیشینه سرعت نیز از 180 تا 210 کیلومتر برساعت متغیر است. سایبرتراک از 39900 دلار برای مدل پایه تا 70 هزار دلار برای بالاترین آپشن قیمت گذاری خواهد شد.

شعاع حرکتی قویترین مدل این خودرو برابر با 800 کیلومتر خواهد بود و سامانه تمام چرخ محرک نیز جز ویژگی های آن است. گران ترین سایبرتراک تا 1600 کیلوگرم بار را می تواند جابجا کند.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =

دنبال کنید @ اینستاگرام