تارتاروس؛ دستیار حرفه ای ریزر برای گیمرها (+تصاویر)

در تولید این محصول از فناوری ریزر با نام سوئیچ های اپتیکال انالوگ استفاده شده که میزان فشار روی آنها را می توان برای دریافت فرمان های متفاوت برنامه ریزی کرد.

مجله آنلاین موبنا – تاکنون محصولات متنوعی از برند قابل تحسین ریزر را معرفی کرده ایم که برای بازی های ویدئویی تیونینگ شده اند! این برند اخیرا از یک کیپد حرفه ای ویژه بازی رونمایی کرده که تارتاروس نام دارد.

این محصول در ابعاد 2.5 در 7.96 در 5.95 اینچ طراحی و سنگینی آن برابر با 362 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این کیپد یک جایگاه ویژه استراحت دست کاربر نیز دارد تا تجربه ای متفاوت از بازی ایجاد کند و البته طولانی شدن بازی موجب خستگی و آسیب به مچ ها نشود.
در تولید این محصول از فناوری ریزر با نام سوئیچ های اپتیکال انالوگ استفاده شده که میزان فشار روی آنها را می توان برای دریافت فرمان های متفاوت برنامه ریزی کرد. مجموعا 32 کلید دارد و همانطور که اشاره شد تمامی آنها قابل برنامه ریزی هستند.

یک بخش ویژه قرارگیری انگشت شصت دست با کنترل 8 جهته نیز در این محصول مشاهده می شود. نور پس زمینه نیز همانند تمامی محصولات ریزر با قابلیت برنامه ریزی روی این محصول فعال است.
تارتاروس در صفحه آمازون برچسب قیمت 129.99 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام