اوسا؛ دوچرخه ای برای فردا ! (+تصاویر)

برای شارژ نیز کافی است آنرا به برق شهری 110/220 ولت متصل کنید تا طی 3 ساعت شارژ کامل شود.

مجله آنلاین موبنا – اخیرا از یک دوچرخه الکتریکی متفاوت با نام اوسا رونمایی شده که مهمترین ویژگی آن امکان اجرای شخصی سازی های متنوع روی آن است. این محصول در دو مدل از منظر قوای محرکه عرضه می شود که نوع باتری بکار رفته در آنها متفاوت است. نمونه اول با باتری 1.5 کیلووات ساعت و نمونه بعدی با باتری 2.6 کیلووات ساعت ارائه می شود که مسافتی تا 100 کیلومتر را می تواند طی کند.

این دوچرخه شاسی بسیار خلاقانه و باکیفیتی دارد. آلیاژ بکار رفته در این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه دارد. کمک فنرهای موتورسیکلت در آن بکار رفته تا کیفیت سواری افزایش یابد. برای شارژ نیز کافی است آنرا به برق شهری 110/220 ولت متصل کنید تا طی 3 ساعت شارژ کامل شود. یک نمایشگر تی اف تی هم روی فرمان قرار گرفته تا میزان سرعت، مسافت طی شده  و همچنین باقیمانده باتری را نمایش دهد.

اوسا در نمونه قویتر 8000 دلار و در مدل لایت 6000 دلار قیمت دارد.

One thought on “اوسا؛ دوچرخه ای برای فردا ! (+تصاویر)

  1. azad پاسخ

    ۸۰۰۰ و ۶۰۰۰ دلار …! خیلی گران نیست ؟؟!
    به قیمت دلار امروز تقریبا میشه ۶۶ تا ۸۸ میلیون تومان ؛ بنظرتون در مقایسه با قیمت موتور سیکلتهای موجود در بازار ایران با این امکانات و ظاهر ارزش دارد … ؟؟!!
    نتیجه منطقی : پس با این حساب یا موتور سیکلت و دوچرخه برقیهای بازار ایران بسیار ارزان هستند … ؛ یا قیمت دلار در ایران واقعی نیست و دلار بسیار گرانتر از ارزش واقعی آن در بازار ایران معامله میشود …. حال پیدا کنید پرتقال فروش را ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهارده =

دنبال کنید @ اینستاگرام