ریزر و تحفه‌ای دیگر برای بازی خورها! (+تصاویر)

این گیمپد بلوتوثی همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دکمه های کنترلی و دو آنالوگ استیک کامل دارد که برای بازی آنرا تبدیل به یک گزینه برتر می کند.

مجله آنلاین موبنا – ریزر نامی است که برای عاشقان بازی های ویدئویی فصلی بالاتر از آن وجود ندارد. این کمپانی اخیرا یک گجت دیگر ویژه بازی را معرفی کرده که مستقیما کاربران سیستم عامل اندروید را هدف قرار داده است.

جانگل کت نام یک پد ویژه بازی با موبایل است البته از نوع حرفه ای و متفاوت آن. این محصول 3 قاب اختصاصی برای ریزر فون2، سامسونگ گلکسی نوت9 و گلکسی جی اس 10 پلاس دارد. کاربر می توان قسمت سمت چپ یا راست یا آنکه هر دو بخش پد را به تلفن خود متصل کرده و از بازی لذت ببرد.
یک مبدل هم همراه جانگل کت ارائه می شود که قابلیت تغییر اندازه دارد و با استفاده از آن می توان سایر انواع تلفن های اندرویدی را نیز با این دسته ویژه بازی مرتبط ساخت.

این گیمپد بلوتوثی همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دکمه های کنترلی و آنالوگ استیک کامل دارد که برای بازی آنرا تبدیل به یک گزینه برتر می کند. زمان فشردن یک دکمه تا اجرای آن در بازی توسط این گیمپد 14 میلی ثانیه است. باتری قابل شارژ آن در وضعیت شارژ کامل تا 100 ساعت فعال خواهد بود.

این محصول در صفحه آمازون 99.99 دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام