جالب ترین چاپگر جهان! (+فیلم/تصاویر)

از کارتریج 3 رنگ حرارتی برای چاپ استفاده می کند که با آن می توان روی کاغذ، فلز، چوب، پلاستیک، پارچه، چرم و سایر مواد فرایند چاپ را انجام داد. همچنین می توان روی سطوح منحنی نیز با آن چاپ انجام داد.

مجله آنلاین موبنا – به جرات می توان پرینکیوب را متفاوت پرینتر رنگی قابل حمل نامید! این محصول در ابعاد 68 در 51 در 72 میلیمتر تولید شده و سنگینی آن نیز برابر با 110 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول طراحی فوق العاده جمع و جوری دارد که با مفهوم متعارف پرینتر فاصله بسیار زیادی را ایجاد کرده است.

 

 

این پرینتر می تواند چاپ هایی حداکثر به ارتفاع 14.29 میلیمتر را انجام دهد. از کارتریج 3 رنگ حرارتی برای چاپ استفاده می کند که با آن می توان روی کاغذ، فلز، چوب، پلاستیک، پارچه، چرم و سایر مواد فرایند چاپ را انجام داد. همچنین می توان روی سطوح منحنی نیز با آن چاپ انجام داد.

از وای فای داخلی برای ارتباط با اپلیکیشن مرتبط در تلفن هوشمند استفاده می کند. باتری قابل شارژ آن تا 6 ساعت در وضعیت فعال قرار خواهد داشت.. کارتریج آن نیز تا 415 کاغذ آ4 را پشتیبانی می کند و براحتی توسط کاربر قابلیت تعویض دارد.

این محصول برای عرضه در نوامبر 2019 برچسب قیمت 99 دلاری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام