صفحه کلیدی با اصالت گردو و گیلاس! (فیلم/تصاویر)

دکمه های کیبورد طراحی فنجانی دارند که این ویژگی فرایند تایپ را بسیار تسهیل می کند. کیبورد دارای حافظه داخلی شده که می تواند تنظیمات کاربر برای دکمه های قابل برنامه ریزی را در خود بصورت پروفایل های جداگانه ذخیره کند.

مجله آنلاین موبنا – برخی از کاربران رایانه های رومیزی به طور عجیبی بدنبال تجهیزاتی هستند که اتاق کار آنها را متفاوت و خاص کند. اگر شما هم جز این گروه از کاربران دنیای فناوری هستید برایتان یک محصول بسیار جالب را معرفی خواهیم کرد.

 

 

کیبورد مکانیکی وو-دای محصولی است که باکیفیت بسیار بالایی تولید و در ابعاد 36.5 در 103.8 در 341 میلیمتر ارائه شده است. این کیبورد نزدیک به 500 گرم نیز وزن دارد. در ساخت قسمت های اصلی شاسی این صفحه کلید از چوب گردو و گیلاس استفاده شده که علاوه بر جاذبه طبیعی، مقاومت بسیار بالایی نیز دارند.

دکمه های کیبورد طراحی فنجانی دارند که این ویژگی فرایند تایپ را بسیار تسهیل می کند. کیبورد دارای حافظه داخلی شده که می تواند تنظیمات کاربر برای دکمه های قابل برنامه ریزی را در خود بصورت پروفایل های جداگانه ذخیره کند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید نور پس زمینه نیز برای این کیبورد در نظر گرفته شده که توسط کاربر قابلیت تغییر و انتخاب دارد.

برای این محصول با 67 کلید برچسب قیمت 99 دلاری جهت ارائه در دسامبر 2019 پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام