ساعت هوشمندی که هیچگاه شارژ نمی شود! (+فیلم/تصاویر)

مهمترین راز این محصول که نام سوپرشارژر را نیز برای آن همراه داشته است، چیست؟

مجله آنلاین موبنا – سکوئنت نام یک ساعت هوشمند است که قابلیت جالبی در مقایسه با سایر محصولات این حوزه دارد. این محصول در سوپرشارژر2 کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و به عنوان یک ساعت هیبریدی شناخته می شود.

 

 

قطر صفحه ساعت 41.5 میلیمتر و ضخامت آن 12.3 میلیمتر است. ساعت با صفحه نمایش گرد ظاهری کلاسیک دارد و المان های طراحی مینیمال بهره می برد. برای ساخت کابینت ساعت از استیل 316 ال استفاده شده که مقاومت و کیفیت بسیار بالایی دارد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در نمایشگر این ساعت یک عقربه کوچکتر وجود دارد که برای نمایش کیفیت فعالیت های روزانه کاربرد دارد. تمام فعالیت های کاربر بطور اتوماتیک در ساعت ذخیره می شود که با دوبار ضربه زدن به پین تنظیم، ساعت ارتباط بی سیم با تلفن هوشمند برقرار کرده و اطلاعات را بدان منتقل می کند.

در نمایشگر تلفن هوشمند، می توان به اطلاعات متنوع تری مانند میزان مسافت طی شده، کالری مصرفی، تعداد قدم ها و … دسترسی داشت. علاوه بر این ساعت به جی پی اس ترکینگ نیز مجهز شده است.
یکی دیگر از امکانات جذاب این محصول؛ سنسور ضربات قلب و ارائه اطلاعات مربوط به کیفیت خواب است.

سوپرشارژر2 تا عمق 50 متر در برابر آب مقاومت دارد بنابراین می توان در هنگام فعالیت های ورزشی مانند شنا نیز مورد استفاده قرار داد.
و اما مهمترین راز این محصول که نام سوپرشارژر را نیز برای آن همراه داشته است، چیست؟

موتور این محصول به گونه ای تولید شده که می تواند 100 درصد انرژی جنبشی دریافتی را به نیروی الکتریکی تبدیل کند. بنابراین هیچگاه نیاز به شارژ این ساعت هوشمند نخواهید داشت و این یک امتیاز فوق العاده برای سکوئنت محسوب می شود.

این محصول جابزه طراحی معتبر رد دات دیزاین اوارد 2019 را نیز در کارنامه خود دارد.
پیش بینی می شود؛ این محصول برای ارائه در ژانویه 2020 برچسب قیمت 252 دلاری و همچنین 181 دلاری برای نمونه فاقد سنسور ضربان قلب داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام