دوربین خودروی نکست بیس (+فیلم/تصاویر)

یک افزونه که در واقع لنزی رو به اتاق و سمت عقب خودرو است کنار آن نصب می شود که بدین ترتیب می توان تصاویر اتاق و جاده در قسمت عقب را نیز در اختیار داشت.

مجله آنلاین موبنا – اگر خودروی شما بصورت کارخانه ای مجهز به دوربین های محیطی نیست می توانید از محصول جدید نکست بیس با نام 442جی دبلیو استفاده کنید. این دوربین با پد چسبان کنار آینه رویه شیشه نصب می شود و زاویه 140 درجه را پوشش می دهد. این دوربین می تواند با کیفیت بالایی جزئیات مسیر را فیلمبرداری و ثبت کند. با استفاده از وای فای داخلی به تلفن هوشمند کاربر متصل می شود و با استفاده از اپلیکیشن مرتبط دسترسی مناسبی را به محتوای ضبط شده در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

 

در مواقع اضطراری پیام درخواست کمک به مراکز مربوطه ارسال می کند. هشدار تصادف از جلو هنگام پارک نیز یکی دیگر از ویژگی های آن است. یک افزونه که در واقع لنزی رو به اتاق و سمت عقب خودرو است کنار آن نصب می شود که بدین ترتیب می توان تصاویر اتاق و جاده در قسمت عقب را نیز در اختیار داشت.

در این محصول از دستیار صوتی الکسای آمازون استفاده شده بنابراین از دستورات صوتی کاربر پشتیبانی می کند و براحتی می توانید با آن موزیک های مورد نظر خود را پخش کنید یا آنکه اخبار را دنبال کنید یا اینکه تماس صوتی برقرار کنید. انتخاب مسیر با دستور صوتی از دیگر ویژگی های آن است.

این دوربین مجهز به یک نمایشگر 2.5 اینچی لمسی است که تصاویر مناسبی از جاده و داخل خودرو را ارائه می دهد. یک شیار افزودن رم میکرو اس دی نیز روی آن مشاهده می شود.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 189.99 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام