ساعت هوشمند مجهز به الکسای آمازون!(+فیلم/ تصاویر)

برای کاربران مونث، این ساعت همچنین اطلاعات مربوط به زمان قاعدگی، ثبت نشانه ها و مقایسه دوره های مختلف قاعدگی را نیز نمایش می دهد.

مجله آنلاین موبنا – ورسا 2 نام یک ساعت هوشمند از برند معتبر فیت بیت است که ویژگی متفاوت آن مربوط به حضور دستیار صوتی الکسا می شود.

 

 

ورسا 2 در ابعاد 0.5 در 1.6 در 1.6 اینچ طراحی و سنگینی آن نیز به همراه جعبه بسته بندی برابر با 280 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول طراحی بسیار زیبا و جذابی به عنوان یک ساعت هوشمند دارد. بند آن نیز بصورت قابل تعویض طراحی شده است.

ورسا 2 قابلیت شمارش قدم ها، اندازه گیری ضربان قلب، محاسبه مسافت طی شده، کالری مصرف شده، دقایقی که بدن در حالت فعال ورزشی قرار داشته و … را دارد. این گجت همچنین کیفیت خواب شبانه کاربر خود را نیز محاسبه می کند.

برای کاربران مونث، این ساعت همچنین اطلاعات مربوط به زمان قاعدگی، ثبت نشانه ها و مقایسه دوره های مختلف قاعدگی را نیز نمایش می دهد.
این محصول از یک نمایشگر آمولد لمسی استفاده می کند که زمان و پیام های هشدار را نیز نمایش می دهد. با الکسای آمازون نیز می توان اطلاعات آب و هوا، تنظیم زنگ، تایمر و کنترل دستگاه های هوشمند در شبکه خانگی را نیز روی ساعت در اختیار داشت. این ساعت فرمان های صوتی کاربر خود را به خوبی دریافت می کند.

براساس اطلاعات ارائه شده باتری ساعت بالغ بر 5 روز در حالت فعال قرار خواهد داشت.

این محصول در صفحه آمازون 199.95 دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام