ساعت هوشمند با نمایشگر فرانما!(+فیلم/ تصاویر)

این محصول از فناوری بلوتوث 4.0 برای اتصال به تلفن هوشمند استفاده می کند و یک نمایشگر فرانما (شفاف) دارد که اعلان های تلفن هوشمند روی آن نمایش داده می شود.

مجله آنلاین موبنا – برای آنها که دنبال یک ساعت هوشمند متفاوت هستند؛ Ruxus می تواند یک انتخاب مناسب باشد. این محصول در واقع یک ساعت هوشمند هیبریدی است که دارای نمایشگر دایره ای بوده و حاشیه بسیار کمی دارد که بر زیبایی های آن افزوده است. در دو رنگ سفید و سیاه موجود است و با حذف اعداد نمایشگر یک طراحی کاملا مینیمال به خود گرفته است.

 

 

این محصول از فناوری بلوتوث 4.0 برای اتصال به تلفن هوشمند استفاده می کند و یک نمایشگر فرانما (شفاف) دارد که اعلان های تلفن هوشمند روی آن نمایش داده می شود. علاوه بر اعلان ها، اطلاعات سلامتی و جزئیات مربوط به مکان یاب جغرافیایی نیز روی این ساعت نمایش داده می شود.


به عنوان یک دستیار سلامت، این گجت می تواند اطلاعات مربوط به ضربان قلب، کالری مصرفی، مسافت طی شده و … را نیز به کاربر خود نمایش می دهد. با استفاده از این ساعت می توانید تماس تلفنی خود را پاسخ داده و همچنین از آن به عنوان یک ریموت کنترل برای دوربین تلفن هوشمند خود نیز استفاده کرده و عکس های گروهی بگیرید.


باتری قابل شارژ ساعت تا 5 روز در وضعیت فعال قرار دارد. پیش بینی می شود این محصول برای ارائه در نوامبر 2019 برچسب قیمت 175 دلاری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =

دنبال کنید @ اینستاگرام