کاسیو و یک جان سخت هوشمند مجهز به جی پی اس(+فیلم/ تصاویر)

این محصول هوشمند همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید طراحی بسیار زیبایی دارد که برای یک ساعت هوشمند بسیار خلاقانه به نظر می رسد.

مجله آنلاین موبنا – اگر اهل ماجراجویی در هر سبکی از آن باشید قطعا زمانسنجی که روی مچ شما قرار دارد از کمپانی قابل احترام کاسیو و زیرمجموعه های جی شاک یا پرو ترک خواهد بود. حتی نظامیان نیز عاشق این محصولات کاسیو هستند.
یکی از متفاوت ترین محصولات کاسیو WSD-F21HR از خانواده پرو ترک است که مجهز به مکان یاب جغرافیایی شده  است. این محصول در ابعاد 0.7 در 2.3 در 2.4 اینچ تولید شده و سنگینی آن به همراه بند برابر با 82  گرم است.

این محصول هوشمند همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید طراحی بسیار زیبایی دارد که برای یک ساعت هوشمند بسیار خلاقانه به نظر می رسد.
از استاندارد MIL-STD-810G نظامی پشتیبانی می کند که این به مفهوم مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر و همچنین مقاومت در برابر ضربه است. این محصول مجهز به قطب نمای دیجیتال، ارتفاع سنج و فشار سنج است. نمایشگر 1.32 اینچی آن هم در حالت مونوکروم و هم در حالت رنگی اطلاعات مورد نیاز را نمایش می دهد.

ارائه اطلاعات سلامت همانند یک دستبند هوشمند سلامت از دیگر ویژگی های آن است. سنسور ضربان قلب آن نیز بسیار دقیق عمل می کند. همچنین می تواند بیشینه اکسیژن مصرفی بدن کاربر در هر دقیقه را محاسبه کند.  با برنامه اندروید ویر هماهنگ است و باتری آن تا 1.5 روز دوام می آورد.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 499 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام