از قفل هوشمند دوچرخه تا دستیار سلامت! (+فیلم/تصاویر)

ففل دارای سنسورهای حرکتی داخلی است و در هنگام حرکت دوچرخه پارامترهایی مانند میزان مسیر طی شده، زمان پیمایش، سرعت و کالری مصرفی را نیز در تلفن همراه و اپ مربوطه به نمایش می گذارد.

مجله آنلاین موبنا – حتما شما هم قفل های سیمی نوستالژیک که برای دوچرخه استفاده می شد را به خاطر دارید! با استفاده از این قفل ها می توانستیم دوچرخه خود را به یک پایه محکم مثلا لوله یا تابلو علائم راهنمایی رانندگی متصل کنیم. این روش سنتی مشکلات مختلفی مانند نیاز همیشگی به یک پایه قابل اعتماد، حمل دشوار قفل و عدم زیبایی ظاهری آن و همچنین دردسرهای گم شدن کلید قفل را بدنبال داشت اما هم اکنون و در روزگار قدرتمندی گجت های هوشمند یک محصول کاملا مدرن را معرفی خواهیم کرد که آن تفکرات نوستالژیک را به چالش می کشاند.

بایسکیو که ترکیبی از بایسیکل به معنی دوچرخه و سکیور به معنی ایمن است در واقع یک صفحه دیسکی شکل بوده که در ابعاد 1.9 در 3.5 در 3.5 اینچ طراحی شده و سنگینی آن نیز حدود 340 گرم است. این قفل به چرخ جلوی دوچرخه متصل می شود. این محصول از آلومینیوم بسیار باکیفیت و مقاوم تولید شده و براحتی نمی توان آنرا تسلیم خرابکاری کرد!

با استفاده از فناوری بلوتوث 4.0 به تلفن هوشمند دوچرخه سوار متصل می شود و براساس برنامه ریزی کاربر فعال می شود. برای مثال در حالت اتوماتیک اگر دوچرخه سوار از دوچرخه فاصله بگیرد قفل فعال می شود. این محصول همچنین مجهز به یک زنگ هشدار با توان 100 دسیبل است که هر گونه حرکت غیر معمول در هنگام قفل بودن دوچرخه را گزارش خواهد داد و همزمان پیام هشدار نیز برای تلفن هوشمند کاربر خود ارسال می کند البته اگر کاربر حداکثر در فاصله 30 متری دوچرخه اش باشد.

ففل دارای سنسورهای حرکتی داخلی است و در هنگام حرکت دوچرخه پارامترهایی مانند میزان مسیر طی شده، زمان پیمایش، سرعت و کالری مصرفی را نیز در تلفن همراه و اپ مربوطه به نمایش می گذارد.

این محصول در صفحه آمازون 169 دلار قیمت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام