28 الی 30 شهریورماه

برگزاری هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور

۴۸ ساعت فرصت دارید تا با دوستان برنامه نویس، گرافیست و ایده پرداز خود، یک برنامه کاربردی موبایل طراحی و پیاده سازی کنید و طرح اولیه ی پروژه ی مد نظر خود را ارائه دهید.

مجله آنلاین موبنا – این رویداد معتبرترین و با سابقه ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور می باشد که  از سال 1390 تا کنون 6 دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم های برنامه نویسی 48 ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم ها نظارت میکنند. در انتها تیم های برتر با نظر داور ها به مرحله نهایی راه پیدا میکنند و فرصت دارن تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

لازم به توضیح است که ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می شود، گروه ها در قالب تیم های 2 الی 4 نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون می باشد.

۴۸ ساعت فرصت دارید تا با دوستان برنامه نویس، گرافیست و ایده پرداز خود، یک برنامه کاربردی موبایل طراحی و پیاده سازی کنید و طرح اولیه ی پروژه ی مد نظر خود را ارائه دهید. در کل این مدت 48 ساعت را در محل برگزاری رویداد گذرانده و اجازه خروج ندارید ( توضیحات بیشتر در وبسایت رسمی مسابقات mpm.sharif.ir )

هدف اصلی:

شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار

جوایز
تیم اول 10 میلیون تومان
تیم دوم 3 میلیون تومان
تیم سوم 2  میلیون تومان

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 5-66028963-021

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =

دنبال کنید @ اینستاگرام