دوچرخه الکتریکی با آلومینیوم سری 6000 (+فیلم/تصاویر)

سیستم تعلیق دوچرخه نیز بسیار خوب طراحی شده و تجربه یک سواری نرم را برای کاربر به همراه دارد.

مجله آنلاین موبنا – اگر از طرفداران دوچرخه های الکتریکی هستید؛ FLIT-16 یکی از گزینه های متفاوت این بخش به شمار می رود. این محصول که از طراحی مینیمال بسیار زیبایی برخوردار است در ابعاد 504در 1020در 1478 میلیمتر تولید شده و 14 کیلوگرم نیز وزن دارد. یکی از مهمترین ویژگی های آن قابلیت جمع شدن است که در آن هنگام ابعاد دوچرخه به 355 در 632 در 728 میلیمتر کاهش می یابد.

 

 

این محصول در سه رنگ آبی، طوسی و نارنجی قابل سفارش است. در تولید شاسی آن از آلومینیوم سری 6000 استفاده شده که آلیاژی بسیار کم وزن و در عین حال بسیار مقاوم است. دوچرخه در حالت جمع شده تنها طی 10 ثانیه و در سه مرحله باز می شود.

موتور الکتریکی 220 واتی این محصول از برند معتبر بافنگ است که چرخ عقب را درگیر می کند. برای آن از یک باتری لیتیوم یون استفاده شده که دستیابی به بیشینه سرعت 25 کیومتر را برای 3 ساعت سواری با یکبارشارژ ممکن می سازد.

سیستم تعلیق دوچرخه نیز بسیار خوب طراحی شده و تجربه یک سواری نرم را برای کاربر به همراه دارد. در قسمت جلو و عقب دارای چراغ های ال ایی دی است. برای این محصول که قرار است مارس 2020 وارد بازار شود برچسب قیمت 2511 دلاری پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام

بلیط هواپیما