دانلود 8 برنامه تغییر چهره اندروید – بهترین برنامه های مشابه فیس اپ کدامند؟

این روزها تب استفاده از نرم افزار های تغییر چهره در فضای مجازی بالاگرفته است. همه می خواهند ببینند چهره شان در پیری چگونه خواهد شد اگر مرد بودند چه شکلی و اگر زن بودند چه شکلی می شدند؟ یا اینکه شاید دیده باشید افراد، چهره خود را از عکس بریده و روی عکس شخصیت معروفی قرار می دهند.

مجله آنلاین موبنا – همه این کارها با برنامه های تغییر دهنده چهره انجام می شود.

نرم افزارهای مشابه فیس اپ برای تغییر چهره

یکی از معروف ترین برنامه هایی که برای تغییر چهره اندروید وجود دارد فیس اپ می باشد در ادامه 8 از تا بهترین برنامه هایی که عملکردی مشابه فیس اپ دارند و با آنها می توانید قیافه خود را دستکاری کنید را به شما معرفی می کنیم.

1.Face Blender

محیط برنامه تغییر چهره Face Blender
Face Blender

دانلود از گوگل پلی

Face Blender از سلفی های شما یک پوستر بامزه درست می کند که می تواند قیافه شما را به شکل های مختلف کج و معوج کند. کار کردن با برنامه ساده است و برای یاد گرفتن طرز استفاده از آن لازم نیست زمان زیادی صرف کنید.

فقط عکس خود را انتخاب کرده، تم پلیت مورد نظر را برای آن تعیین کنید و اثر هنری جدید را تحویل بگیرید! این قالب ها از فضانورد تا ژیمناست درون شان هست و تنوعی بیش از 100 نوع دارند.

برنامه به طور اوتوماتیک صورت را در عکس تشخیص داده و زوایای چهره را با قالب انتخابی هماهنگ می کند. اگر هم از این قالب های آماده خوشتان نیامد می توانید مستقیما از گالری عکس را به برنامه وارد کرده و آن را دستکاری کنید.

 

2.Cupace

محیط برنامه تغییر چهره Cupace
Cupace

دانلود از گوگل پلی

با برنامه Cupace می توانید به شکل دستی صورت را از عکس جدا کنید و آن را روی عکس دیگری بچسبانید. این برنامه در 3 مرحله کارش را انجام می دهد. اول صورت را از عکس اصلی می برید دوم عکس جدید را انتخاب می کنید و سوم عکس بریده شده را روی تصویر جدید وصله می کنید.

ابزار ذره بین برای بریدن عکس در اختیار شما قرار دارد تا بریدن عکس ها را با دقت بیشتری انجام دهید. برنامه قابلیت به اشتراک گذاری مستقیم تصویر خروجی را در شبکه های اجتماعی دارد. در مجموع عملکرد Cupace مناسب است فقط کمی در تشخیص خودکار صورت ضعیف عمل می کند.

3.Face Swap by Microsoft

محیط برنامه تغییر چهره Face Swap by Microsoft
Face Swap by Microsoft

دانلود از گوگل پلی

برنامه Face Swap by Microsoft می تواند چهره هر عکسی که در گالری گوشی خود داشته باشید را با چهره دیگری عوض کند. برای این کار صورت را از عکس اصلی ببرید سپس سر هر موجود زنده ای را که دوست داشتید به برنامه بدهید تا جایگزین سر اصلی عکس شود.

Face Swap by Microsoft به طور خودکار عکس جدید را از نظر رنگ پوست و حالت صورت با بدن هماهنگ می کند تا طبیعی به نظر برسد.

عملکرد برنامه برای همه عکس ها عالی نیست اما در مجموع کارآیی خوبی دارد و خوشبختانه همیشه می توانید به صورت دستی هم جای صورت را روی بدن فیکس کنید.

4.Photomontage Collage

محیط برنامه تغییر چهره Photomontage Collage
Photomontage Collage

دانلود از گوگل پلی

Photomontage Collage یک ویرایشگر عکس ساده است که با آن می توانید عکس هایی با قیافه های جدید و کیفیت خوب درست کنید. البته برنامه قابلیت عملکرد خودکار ندارد و به صورت دستی پردازش را روی تصویر انجام می دهد.

با این نرم افزار صورت عکس اصلی را از روی تصویر بردارید و به جای آن چهره خودتان را روی عکس قرار دهید این کار به دو روش جادویی و حرفه ای  انجام می دهد که اولی ساده تر و دومی کمی پیچیده تر می باشد.

برای تغییر چهره، عکس را وارد برنامه کنید با ابزار پاک کن صورت اصلی را حذف کنید. چهره جدید را وارد کرده و قسمت های اضافه آن را حذف کنید. امکان زوم کردن و جا به جا کردن لایه عکس قدیم و جدید هم وجود دارد. به این ترتیب به صورت دستی قیافه عکس عوض می شود و مشکلی بابت الگوریتم های رایج تعویض چهره که گاهی با خطا مواجه می شوند، ندارید.

5.Face Swap

محیط برنامه تغییر چهره Face Swap
Face Swap

دانلود از گوگل پلی

Face Swap یک ویرایشگر عکس با امکانات و فیلترهای فراوان است. این امکانات شامل مواردی مثل اضافه کردن استیکر، کراپ کردن، تصحیح رنگ و… می شود.

شما می توانید به شکل همزمان روی عکس ماسک قرار دهید و قیافه را عوض کنید. با قابلیت Clone Face می توانید یک صورت را تکثیر کنید و آن را روی چهره چند نفر با هم قرار دهید و نتیجه بامزه کار را تماشا کنید.

6.MSQRD

محیط برنامه تغییر چهره MSQRD
MSQRD

دانلود از گوگل پلی

MSQRD که Masquerade تلفظ می شود در اصل جواب فیس بوک به قابلیت تغییر چهره اسنپ چت بود. این برنامه برخلاف برنامه های قبلی که فقط روی عکس کار انجام می دادند به جز عکس روی ویدیو هم می تواند تغییراتی اعمال کند.

وقتی برنامه را اجرا می کنید، می توانید ویدیویی 30 ثانیه ای ضبط کنید و افکت های آماده مخصوص ویدیوی برنامه را روی آن اعمال نمایید. برنامه صدا و تصویر را با هم ضبط کرده و افکت های انتخابی رو به شکل زنده روی آن می اندازد.

در نهایت فایل خروجی قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را دارد همچنین می توانید خود فایل ویدیویی ساخته شده را از برنامه دریافت کنید.

 

7.MRRMRR

محیط برنامه تغییر چهره MRRMRR
MRRMRR

دانلود از گوگل پلی

MRRMRR فیلترهای بامزه فراوانی دارد و به شکل زنده می تواند آنها را روی تصاویر شما قرار دهد. 4 دسته شکلک، ماسک، فیلتر و افکت در برنامه وجود دارد. هر کدام از این دسته ها حرکت متفاوتی روی تصویر پیاده می کنند.

8.Snapchat

محیط برنامه اسنپ چت برای تغییر چهره Snapchat
Snapchat

دانلود از گوگل پلی

Snapchat یکی از معروف ترین برنامه های شبکه اجتماعی دنیاست که امکانات دستکاری عکس و ویدو را هم دارد. وقتی تصویر خود را برنامه می دهید اجزای صورت شما توسط اسنپ چت آنالیز می شود و می توانید از انبوه افکت ها، استیکرها و ماسک ها روی چهره خود استفاده کنید.

جمع بندی نهایی بهترین برنامه های تغییر چهره اندروید

MSQRD و MRRMRR از نظر فیلترها و ماسک ها از بقیه بهتر هستند و دقت بالایی دارند. Cupace هم به خاطر امکان ویرایش دستی، از بقیه متمایز می باشد.

 منبع: اندروید زوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام