مفهومی متفاوت از چندراهی برق!(+عکس)

سوئیچ بورد به عنوان یک چند راهی هوشمند با استفاده از وای فای داخلی به تلفن هوشمند کاربر خود متصل می شود تا در اپلیکیشن مربوطه بتوان تنظیمات لازم برای هر بخش از 4 پورت این چند راهی را انجام داد.

مجله آنلاین موبنا – اگر از دست چندراهی های بزرگ و بی کیفیت برق خسته شده اید و دیگر نمی خواهید این ابزار زیبایی میزکار یا منزل شما را برهم بزند، سوئیچ بورد یک راهکار برتر برای این مشکل شما خواهد بود!
رایان بیری طراح صنعتی از شیکاگو طراحی را برای یک چند راهی برق ارائه داده که در نوع خود شانس زیادی برای نزدیک شدن به خط تولید انبوه را دارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این طراح مفهومی بسیار زیبا ارائه شده است.

سوئیچ بورد به عنوان یک چند راهی هوشمند با استفاده از وای فای داخلی به تلفن هوشمند کاربر خود متصل می شود تا در اپلیکیشن مربوطه بتوان تنظیمات لازم برای هر بخش از 4 پورت این چند راهی را انجام داد. هر کدام از این پورت ها یک حلقه رنگی ال ایی دیی در بخش بالایی خود دارند که با استفاده از آن می توان پورت مربوطه در نرم افزار را شناسایی و تنظیم کرد. همچنین یک کلید دایره ای سنتی روشن و خاموش نیز در ابتدای مسیر پورت ها قرار دارد که براحتی می توان از آن استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام