نسل جدیدی از سه راهی هوشمند(+تصاویر)

در راستای کاهش مصرف برق عملکرد خود را تنظیم می کند. با استفاده از نرم افزار می توانید زمان شارژ و یا توقف آنرا نیز وارد برنامه زمانی کنید.

مجله آنلاین موبنا – وقتی یک میز کار فناورانه برای خود آماده می کنید که همه چیز روی آن بوی فناوری می دهد در کنار رایانه، هاب، چراغ الی ایی دی برای روشنایی، ماوس، پرینتر و … قطعا استفاده از یک سه راهی سنتی می تواند نمای محیط را به چالش بکشد. اما در این زمینه نیز محصولاتی وجود دارند که با طراحی متفاوت و آینده نگر خود از مفهوم سنتی طراحی چندراهی برق فاصله گرفته اند.

بدنه سه راهی اییو از آلومینیوم بسیار باکیفیت تولید شده که مقاومت بالایی نیز دارد. دارای یک فیوز محافظ به منظور تضمین سلامت گجت های کاربران هنگام شارژ است. سیم رابط آن 190 سانتیمتر طول دارد و نمونه ای کامل از یک طراحی مینیمال به شمار می رود.

اما این سه راهی را باید هوشمند نیز بدانیم زیرا از طریق نرم افزار مرتبط به راحتی کنترل می شود، از اپل هوم کیت پشتیبانی می کند و در راستای کاهش مصرف برق عملکرد خود را تنظیم می کند. با استفاده از نرم افزار می توانید زمان شارژ و یا توقف آنرا نیز وارد برنامه زمانی کنید. گفتنی است اییو جز برندگان جایزه طراحی مطرح رد دات 2019 است.

این محصول در صفحه آمازون 99.90 دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام