متفاوت ترین باتری قلم/نیم قلمی جهان! (+تصاویر)

فوالی در دو اندازه قلمی و نیم قلمی تولید می شود با این تفاوت که برای شارژ آن دیگر نیازی به استند متعارف شارژ نخواهید داشت.

مجله آنلاین موبنا – خوب اگر قرار است که همه چیز رنگ و بوی فناورانه داشته باشد چرا باتری های قلمی و خانواده نوستالژیک آن از قافله جا بمانند! باتری لیتیوم یون قابل شارژ فوالی نمونه ای از خلاقیت در تغییر روح کلاسیک یک محصول است.

فوالی در دو اندازه قلمی و نیم قلمی تولید می شود با این تفاوت که برای شارژ آن دیگر نیازی به استند متعارف شارژ نخواهید داشت زیرا این باتری ها پورت میکرو یو اس بی دارند و با استفاده از آن شارژ می شوند.

مدل قلمی آن ظرفیت 1500 میلی آمپری دارد و نمونه نیم قلم نیز 450 میلی آمپری است. باتوجه به استفاده از لیتیوم یون در این محصول، کمپانی سازنده زمان آماده به کار یکساله را برای باتری ها تضمین کرده است. شارژر این مجموعه می تواند برای شارژ همزمان 4 باتری مورد استفاده قرار گیرد. روی باتری ها یک چراغ ال ایی دیی وجود دارد که با تغییر رنگ به سبز از تکمیل ظرفیت باتری خبر می دهد. براساس اطلاعات ارائه شده از سازنده، این باتری ها را می توان بیش از هزار بار شارژ کرد.

فوالی در صفحه آمازون برای نمونه قلمی 25.99 دلار و در نمونه نیم قلم 24.99 دلار قیمت دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام