تعامل و همکاری بیشتر مجموعه مخابرات ایران با شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل

مهندس سید مجید صدری با تاکید بر تعامل و همکاری بیشتر با ایرانسل در جلسه مشترک بین طرفین که امروز دوشنبه 31 تیرماه 1398 برگزار شد گفت: ارائه زیرساخت های لازم ، تعرفه گذاری و ارائه خدمات نگهداری از وظایف شرکت مخابرات ایران است که به همه فعالان حوزه ارتباطات عرضه می کند.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ،مهندس سید مجید صدری در این جلسه که با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل شرکت ایرانسل و معاونین این شرکت برگزار شد گفت: ارائه زیر ساخت های مناسب و خدمات نگهداری بین شرکت مخابرات ایران وایرانسل فرصت مناسبی همکاری بیشتر طرفین می باشد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به که ایرانسل یکی از مهم ترین اپراتورهای ارتباطی کشور است،اظهار امیدواری کرد همکاری های بیشتر و بهتری را در آینده بین هر دو شرکت شاهد باشیم و بتوانیم درراستای مشتری محوری خدمات با کیفیت تری را در اختیار مشتریان هر دو شرکت قرار دهیم.
وی افزود: شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین وقدیمی ترین برند ارتباطی کشور آمادگی دارد تا در راستای رشد وشکوفایی خدمات و محصولات ارتباطی کشور با تمامی فعالان حوزه ارتباطات همکاری تنگانگی داشته باشد.
گفتنی است در این جلسه موضوعات مختلفی درباره ارایه زیر ساخت‌های لازم، تعرفه‌گذاری، ارایه خدمات نگهداری بین طرفین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =

دنبال کنید @ اینستاگرام