لوسی جان سخت ترین فانوس جهان! (+فیلم/تصاویر)

قسمت بالایی فانوس از موادی ساخته شده که در برابر انواع ضربه و فشار مقاومت دارد و کمترین آسیبی بدان وارد نمی شود.

مجله آنلاین موبنا – گاهی برخی خلاقیت ها آنقدر ساده هستند که اوج نبوغ طراح آن را باید در همین سادگی مورد ستایش قرار دارد. بی شک فانوس لوسی یکی از همین متفاوت هاست.

این فانوس در ابعاد 2.5 در 5 در 5 اینچ تولید شده و در قسمت زیرین آن یک پنل خورشیدی وجود دارد که برای شارژ باتری فانوس مورد استفاده قرار می گیرد. داخل فانوس 36 لامپ ال ایی دی کار گذاشته شده که 24 عدد از آنها نور خالص سفید و 12 عدد از آنها به رنگ های مختلف نوردهی دارند. میزان روشنایی این فانوس نیز 250 لومن است.

قسمت بالایی فانوس را ابتدا باید مانند یک توپ بادی پر از هوا کنید سپس محصول آماده استفاده خواهد بود. این فانوس طوری ساخته شده که در برابر انواع ضربه و فشار مقاومت دارد و کمترین آسیبی بدان وارد نمی شود. این محصول از استاندارد آی پی67 پشتیبانی می کند بنابراین به موارد مذکور مقاومت در برابر آب را نیز اضافه کنید.

فانوس با استفاده از فناور بلوتوث به تلفن هوشمند شما و اپلیکیشن مربوطه متصل می شود و براحتی می توان میزان نور و رنگ لامپ ها را تغییر داد. باتری داخلی قابل شارژ آن 7.4 واتی بوده و با یکبار شارژ تا 24 ساعت نور دهی دارد. البته می توان به عنوان یک پاوربانک نیز از آن استفاده کرد.

این محصول در صفحه آمازون 46.74 دلار قیمت دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام