ماوس تیونینگ شده از انکر! (+تصاویر)

این محصول که اتفاقا چندان هم گران قیمت نیست برای راست دست ها مناسب است و همانند سایر ماوس های ویژه بازی از سیم برای ارتباط با رایانه استفاده می کند.

مجله آنلاین موبنا – برند معتبر انکر یک ماوس ویژه بازی در بازار دارد که طبق اطلاعات ارائه شده از جانب سازنده، این محصول از نظر وزن تیونینگ شده و تجربه فوق العاده دستورات کنترلی در بازی های رایانه ای را برای کاربر خود به همراه دارد.

این محصول که اتفاقا چندان هم گران قیمت نیست برای راست دست ها مناسب است و همانند سایر ماوس های ویژه بازی از سیم برای ارتباط با رایانه استفاده می کند. طراحی ارگونومیک و تنظیم دی پی آی(7 حالت) که برای هر میزان حساسیت یک رنگ ال ایی دیی در قسمت اسکرول ماوس مشاهده خواهد شد، جز ویژگی های بارز این محصول هستند. اما همانطور که اشاره شد این ماوس ارتباطی هم با تیونینگ دارد! در قسمت انتهایی آن محفظه ای قرار دارد که میتوانید 6 وزنه 4 گرمی داخل آنرا بسته به میل خود حذف کنید تا ماوس سبک تر شود. برخی نیز حالت سنگین را ترجیح می دهند که با تعداد وزنه های کامل یعنی همان 6 عدد ایجاد می شود.

در  این محصول از یک سنسور 6000 دی پی آی استفاده شده که برای انواع بازی های رایانه ای دقت بالایی را به نمایش می گذارد. 10 کلید قابل برنامه ریزی نیز روی ماوس وجود دارد که توسط کاربر تنظیم خواهد شد.

این محصول در صفحه آمازون 19.99 دلار قیمت دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام