سیستم امنیتی هوشمند برای خانه! (+فیلم/تصاویر)

برای در و پنجره ها نیز سنسورهای مخصوص به آن را باید نصب کرد. زمانی که سیستم امنیتی حرکت نگران کننده ای را در منزل ارزیابی کند از طریق پیام به تلفن هوشمند کاربر خود اطلاع می دهد.

مجله آنلاین موبنا – برای امروز معرفی که سیستم امنیتی ویژه منزل را در برنامه قرار داده ایم. این محصول فناورانه هرگونه تلاش برای ورود غیرهماهنگ به خانه را گزارش خواهد کرد.

 

 

براساس اطلاعات ارائه شده، سیستم امنیتی از چند سنسور، یک کلید(طراحی شده بصورت یک تگ) و هاب مرکزی تشکیل شده است. هاب در واقع قلب این سیستم مخسوب می شود که از طریق ارتباط بی سیم به شبکه خانگی متصل می شود. سنسورهای حرکتی نیز برای تشخیص حرکت طراحی شده اند که در محیط تحت پوشش خود هر گونه حرکتی را رصد می کنند. البته این سنسورها به گونه ای طراحی شده اند که حرکت حیوانات خانگی را شناسایی و نسبت به آن واکنش نشان نمی دهند.

برای در و پنجره ها نیز سنسورهای مخصوص به آن را باید نصب کرد. زمانی که سیستم امنیتی حرکت نگران کننده ای را در منزل ارزیابی کند از طریق پیام به تلفن هوشمند کاربر خود اطلاع می دهد. همچنین می توان تنظیمات را به نحوی درنظر داشت که این پیام اخطار برای فرد موردنظر در لیست مخاطبان کاربر ارسال شود. تمامی سنسورهای این سیستم امنیتی در برابر ضربه مقاوم هستند بنابراین پیش از آنکه بطور کامل توسط یک فرد ناشناس تخریب شوند گزارش خطر را ارسال خواهند کرد.

با استفاده از تگ ویژه یا همان کلید که اشاره شد، می توان براحتی سیستم را هنگام ورود به خانه فقط با نزدیک کردن تگ به هاب غیرفعال کرد. در هنگام خروج از منزل نیز سیستم به شما یادآوری می کند که فاز امنیتی را فعال کنید.

گفتنی است این محصول با الکسای آمازون، گوگل اسیستنت، اپل هوم کیت و IFTTT هماهنگ است بنابراین می توان با صدا نیز آنرا کنترل کرد. علاوه بر این سنسورهای محصول نیز با سایر دیوایس های هوشمند منزل هماهنگ خواهند بود.

برای این محصول که قرار است مارس 2019 روانه بازار شود برچسب قیمت 252 دلاری پیشنهاد شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام