ساعت هوشمند لنوو؛ ترکیبی عالی از زیبایی و فناوری!(+تصاویر)

ساعت هر روز صبح از یک تم جذاب استفاده می کند که ابتدا با نور کم نمایشگر که رو به افزایش می گذارد و پیام روز بخیر کار خود را آغاز می کند البته می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را برای نمایش به این پیام صبحگاهی اضافه کنید.

مجله آنلاین موبنا – اگر برای میز کار خود یا گوشه ای از منزل تان در جستجوی ترکیب زیبایی و فناوری هستید، کمپانی مطرح لنوو یک پیشنهاد جذاب برایتان خواهد داشت.

ساعت هوشمند لنوو در ابعاد 79.2 در 113.88 در 79.8 میلیمتر و با سنگینی 328 گرم تولید شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از منظر طراحی نیز با یک محصول خوش ساخت سرو کار داریم که از همان ابتدا تبدیل به یکی از المان های مهم زیبایی در منزل کاربر خود خواهد شد. انتخاب پوشش پارچه ای برای سطح بیرون دستگاه بسیار هوشمندانه به نظر می رسد که عملا بدنه اصلی را به خود اختصاص داده است.

این ساعت با استفاده از وای فای به شبکه خانگی متصل می شود و حضور گوگل اسیستنت به کاربر ساعت اجازه می دهد تا امکانات زیادی مانند مطالعه اخبار، پخش موزیک، وضعیت آب و هوا و اطلاعات ترافیکی را در نمایشگر 4 اینچی تاچ اسکرین ساعت مشاهده کند.

ساعت هر روز صبح از یک تم جذاب استفاده می کند که ابتدا با نور کم نمایشگر که رو به افزایش می گذارد و پیام روز بخیر کار خود را آغاز می کند البته می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را برای نمایش به این پیام صبحگاهی اضافه کنید. این دستگاه همچنین با بیش از 10 هزار دیوایس هوشمند خانگی هماهنگ است بنابراین براحتی می توان به کنترل صوتی این وسایل پرداخت.

اگر اهل موسیقی باشید، ساعت هوشمند لنوو برایتان لیستی جذاب از اسپاتیفای، یوتیوب موزیک، پاندورا و … را آماده خواهد کرد. بلوتوث موجود در ساعت نیز این امکان را فراهم آورده تا از آن به عنوان یک اسپیکر بلوتوث استفاده کنید.

این محصول در صفحه ایی بی 71.99 دلار قیمت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام