300 برابر قویتر از آیفون «اکس اس» عکسبرداری کنید!(+فیلم/تصاویر)

استفاده از این لنزها به کاربر تلفن هوشمند امکان آنرا می دهد تا یک منظره 122 درجه از فضای مقابل خود را ثبت کند که 2 درجه بیشتر از میدان دید چشم انسان است.

مجله آنلاین موبنا – شیفت کم 2 مجموعه ای لنزهای جذاب برای تلفن های هوشمند است که در مقایسه با نسخه قبلی خود شامل دو لنز جدید 12 میلیمتری الترا واید می شود. با همین توضیح کوتاه مشخص می شود که استفاده از این لنزها به کاربر تلفن هوشمند امکان آنرا می دهد تا یک منظره 122 درجه از فضای مقابل خود را ثبت کند که 2 درجه بیشتر از میدان دید چشم انسان است.

 

 

همچنین استفاده از این مجموعه لنز واید زاویه دید مقابل دوربین تلفن هوشمند را در مقایسه با آیفون اکس اس به میزان 300 درصد افزایش می دهد، حال تصور کنید چه تصاویر رویایی را می توان با این محصول ثبت کرد.

شیفت کم 1

شیفت کم 2 با دو لنز واید جدید

توجه به این نکته ضروری است که لنزهای واید شیفت کم ویژگی zero distortion دارند بنابراین در هنگام عکاسی واید مناظر را به صورت فیش آی(تصاویر محدب دایره وار) مشاهده نخواهید کرد. لنزها دارای پوشش نانو هستند که که به ثبت یک تصاویر بهتر کمک شایانی می کند.

لنزهای شیفت کم دارای یک قاب اختصاصی برای آیفون هستند که با استفاده از آن برای آیفون قابل استفاده می شوند. در مورد سایر برندها از یک تثبیت کننده کاملا ایمن برای ثابت کردن لنز روی دوربین تلفن هوشمند استفاده می شود. قیمت 89 دلاری برای ثبت سفارش شیفت کم 2 در نظر گرفته شده است.

قاب برای آیفون

ابزار مخصوص برای سایر تلفن های هوشمندپ

مقایسه لنز دوربین تلفن هوشمند در حالت عادی و پس از نصب شیفت کم

دنبال کنید @ اینستاگرام