لومنا؛ ترکیبی از زیبایی و روشنایی! (+تصاویر)

این لامپ با طراحی لوکس و چشمگیری 220 گرم وزن دارد. تا جایی که امکان داشته نازک طراحی شده و برای ساخت کابینت آن از آلومینیوم استفاده شده تا تضمین کننده دوام و زیبایی کار باشد.

مجله آنلاین موبنا – تامین نور مورد نیاز در کمپ یا مواقعی که دسترسی به برق شهری وجود ندارد همواره یک چالش مهم بوده است. هر چند انواع مختلفی از لامپ های ال ایی دیی شارژی یا پاروبانک هایی که خود دارای لامپ هستند ارائه شده اما تا کنون یک محصول شاخص که کارایی و زیبایی را همزمان ارائه دهد، کمتر دیده شده است.

ال ایی دیی قابل حمل لومنا پاسخی به نیاز کاربران در رابطه با آنچه که مطرح شد، است. این لامپ با طراحی لوکس و چشمگیری 220 گرم وزن دارد. تا جایی که امکان داشته نازک طراحی شده و برای ساخت کابینت آن از آلومینیوم استفاده شده تا تضمین کننده دوام و زیبایی کار باشد.

لومنا از لامپ های ساخت کمپانی کره ای ال جی  استفاده کرده که نور دهی بسیار قوی و خوبی دارند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید یک دستگیره زیبا نیز برای این محصول در نظر گرفته شده که برای حمل یا آویز استفاده می شود.

این فانوس زیبا دارای یک باتری داخلی 10000 میلی آمپری است که تا 8 ساعت نوردهی مداوم در بالاترین حالت روشنایی(1300 lumens)  خواهد داشت. لومنا یک خروجی  5V/2.1A  دارد که می توان به عنوان پاوربانک نیز از آن استفاده کرد. گفتنی است 3 سطح متفاوت نور دهی قابل تنظیم برای این لامپ تعریف شده است.

برای این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 89.95 دلاری در نظر گرفته شده است.

محتویات جعبه لومنا شامل:

لامپ لومنا

کیف حمل

راهنمای استفاده

کابل میکرو یو اس بی

دو کارابین آویز

یک کپ ضد آب

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام