کولری که با پاوربانک کار می کند! (+تصاویر)

پدهای بکار رفته در این بخش نیز براحتی خارج شده و قابلیت شستشو دارند. این کولر از طریق یک کابل یو اس بی تایپ-سی با شارژر دیواری یا یک پاوربانک نیز می تواند فعال باشد.

مجله آنلاین موبنا – در این روزهای گرم تابستانی آشنایی با یک گجت خنک! لطف خاص خود را دارد. اواپولار نام یک خنک کننده شخصی است که براحتی می توان آنرا روی میز کار قرار دارد و از هوای سرد لذت برد. با این گجت دیگر مشکلاتی مانند جای نامناسب و دوری از باد کولر ساختمان برایتان وجود نخواهد داشت.

اواپولار در اندازه 6.69 در 6.59 در 6.77 اینچ تولید شده و وزن آن نیز حدود 750 گرم است. این محصول یک دستگیره تاشو برای حمل آسان نیز دارد. باتوجه به طراحی مینیمال براحتی می توان آنرا در هر نقطه ای قرار داد بدون آنکه فضای زیادی را به خود اختصاص دهد.

این محصول در دو رنگ سفید و طوسی موجود است. یک بخش بزرگ که با ال ایی دی داخلی نورانی می شود نیز روی بدنه دستگاه درنظر گرفته شده که در واقع همان مخزن آب کولر است. برای تولید باد خنک این کولر مجهز به یک مخزن آن 800 میلی لیتری است که بسته به استفاده کاربر 3 تا 8 ساعت یکبار باید مجددا پر شود. با حضور آب نه تنها هوای خنکی خواهید داشت بلکه اواپولار رطوبت محیط را نیز تنظیم می کند.

در قسمت اواپراتور کولر از مواد ارگانیک استفاده نشده تا مشکل شکل گیری باکتری در این قسمت بطور کلی حذف شود. با این ویژگی این سیستم خنک کننده موجب ایجاد بیماری های آلرژیک در کاربر خود نخواهد شد. پدهای بکار رفته در این بخش نیز براحتی خارج شده و قابلیت شستشو دارند.  این کولر از طریق یک کابل یو اس بی تایپ-سی با شارژر دیواری یا یک پاوربانک نیز می تواند فعال باشد.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 99 دلاری دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام