ایستگاه عمودی تیتان! (+فیلم/تصاویر)

کنید برخلاف سایر هاب های یو اس بی تایپ-سی موجود در بازار، این محصول طراحی عمودی دارد که همین مساله موجب شده تا فضای زیادی را اشغال نکند و در عین حال زیباتر نیز به نظر آید.

مجله آنلاین موبنا – هاب یک ابزار ضروری برای افزایش اتصالات روی میز کار است. مدل های بسیار متنوعی از این محصول در بازار وجود دارد که شرایط انتخاب را برای خریداران دشوار می کند اما اگر بدنبال یک محصول قابل اعتماد و خوش ساخت هستید در مطلب امروز موبنا می توانیم یک پیشنهاد ویژه برایتان داشته باشیم.

تیتان به عنوان یک هاب ایستاده خوش ساخت در ابعاد 6.4 در 3.4 در 3.1 اینچ ارائه شده و برای اتصال به رایانه شما از یو اس بی تایپ-سی استفاده می کند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید برخلاف سایر هاب های یو اس بی تایپ-سی موجود در بازار، این محصول طراحی عمودی دارد که همین مساله موجب شده تا فضای زیادی را اشغال نکند و کاربر یک ایستگاه با پورت های متنوع را در اختیار داشته باشد.

کابینت این محصول از آلومینیوم باکیفیت تولید شده است. در پنل جلویی هاب ما یک ورودی کارت حافظه اس  دی، 3 ورودی یو اس بی 3.0، دو ورودی یو اس بی تایپ-سی، یک وردی جک صدای 3.5 میلیمتری و چراغ ال ایی دی نشانگر عملکرد دستگاه را مشاهده می کنیم.

در پنل پشتی نیز پورت های جذابی وجود دارد که در تصویر زیر مشاهده می کنید:

قیمت پیشنهادی برای این محصول که احتمالا سپتامبر 2019 روانه بازار خواهد شد برابر با 89 دلار است.

دنبال کنید @ اینستاگرام