یوفای؛ زنگ خانه فناورانه! (+تصاویر)

شرکت یوفای اخیرا محصول جالبی را ارائه کرده که در واقع یک زنگ هوشمند ویدئویی برای منزل است.

مجله آنلاین موبنا – در دوره ای که همه ابزارها یا جای خود را به انواع فناورانه داده اند یا آنکه برای جایگزینی به تدریج آماده می شوند، رونمایی از یک زنگ منزل تکنولوژیک مورد چندان عجیبی نیست. شرکت یوفای اخیرا محصول جالبی را ارائه کرده که در واقع یک زنگ هوشمند ویدئویی برای منزل است.

این محصول ابعادی برابر با 0.9 در 1.7 در 4.8 اینچ داشته و سنگینی آن نیز برابر با 560 گرم است. نصب قطعه اصلی آن که شامل پنل دوربین دار است در قسمت بیرونی در انجام می شود و طراحی بسیار زیبایی نیز دارد. این بخش از زنگ هوشمند همانطور که اشاره شد یک لنز واید(2560 x 1920 resolution) دارد که دامنه دید گسترده ای را ایجاد خواهد کرد. استفاده از هوش مصنوعی در این مجموعه موجب شده تا هر شی با ظاهری مانند بدن و صورت انسان شناسایی شود. بخش بیرونی این زنگ در برابر قطرات آب مقاوم است.

قطعه دیگر این مجموعه باید مستقیم به برق متصل شود و بلندگوی پخش زنگ نیز روی آن قرار دارد. زنگ با استفاده از وای فای به شبکه خانگی متصل می شود و از این رو می توان تصویر و صدای فردی که پشت در ایستاده را براحتی در هر نقطه ای در اختیار داشت. این زنگ همچنین با دستیار صوتی گوگل و الکسای آمازون هماهنگ است.

برای این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 159.99 دلار در نظر گرفته شده  است.

دنبال کنید @ اینستاگرام