با این هدفون ورزش کنید، تماس بگیرید و… (+تصاویر)

دو ماژولار نام یک هندزفری انقلابی است که توسط لوئیس برگر طراح صنعتی برجسته آلمانی ارائه شده و هم اکنون در مرحله مفهومی قرار دارد.

مجله آنلاین موبنا – اگر معتقد هستید که طراحی هندزفری و هدفون ها به گونه ای درگیر تکرار شده و در این زمینه مدت زیادی است که نوآوری خاصی در بازار فناوری مشاهده نمی شود؛ توصیه می کنیم این مطلب را تا پایان دنبال کنید تا با یک محصول متفاوت آشنا شوید.

دو ماژولار نام یک هندزفری انقلابی است که توسط لوئیس برگر طراح صنعتی برجسته آلمانی ارائه شده و هم اکنون در مرحله مفهومی قرار دارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دو ماژولار شباهت زیادی به یک جفت هندزفری وایرلس دارد اما این محصول از تکنولوژی هدایت استخوانی استفاده می کند تا صدا را مستقیما بداخل کانال صوتی هدایت کند.

گفتنی است هدایت استخوانی یک تکونولوژی جالب بر پایه ارتعاشات از طریق استخوان جمجمه است که صدا را به گوش داخلی منتقل می کند و گوگل هم در عینک هوشمند خود از این فناوری استفاده کرده بود. مزیت کاربرد این تکنولوژی در گجت‌ها این است که به کاربر امکان شنیدن صداهای محیطی را بدهد و خطر تصادف یا موارد مشابه به خاطر نشنیدن صداهای محیطی کاربر را تهدید نکند.

این محصول همچنین به سنسورهای سلامت داخلی مجهز است که می تواند برای بررسی ضربان قلب و فشارخون مورد استفاده قرار گیرد. همچنین استفاده از فناوری ال تی ایی امکان برقراری تماس صوتی را نیز فراهم کرده است.

دو ماژولار همچنین به سنسورهای حرکتی مجهز شده تا با فرمان های حرکتی کاربر خود نیز هماهنگ باشد. همچنین سطح دو ماژولار به ضربه نرم و حرکت انگشت نیز واکنش نشان داده و می توان این را نیز در لیست فرمان های کاربر برنامه ریزی کرد.

این محصول در برابر آب مقاوم بوده و برای شارژ نیز از فناوری بی سیم استفاده می کند.

به عنوان یک هدفون ماژولار دارای چندین حلقه قابل تعویض متفاوت است که می توانید روی گوش خود قرار دهید. حلقه های سلامت برای زمان ورزش کارایی دارند که آخرین وضعیت تحرک ورزشی و سلامت فیزیکی کاربر را محاسبه و گزارش می کنند.  در حالیکه حلقه های دیگر به عنوان تقویت کننده سیگنال در هنگام برقرار تماس کاربرد دارند و …

متاسفانه دو ماژولار هم اکنون یک طرح مفهومی در دسترس نیست و تنها باید به تصاویر اکتفا کنیم، شاید در آینده شانس بررسی فنی این محصول فراهم شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام