متفاوت ترین تختخواب دنیا! (+فیلم و عکس)

طبیعت گردان و کوه نوردان برای آماده کردن یک جای خواب راحت و امن معمولا با مشکلات زیادی مواجه هستند، اما یک تختخواب بادی ایمن به آنها امکان می دهد در ارتفاعی زیاد از زمین با آسودگی به خواب بروند.

مجله آنلاین موبنا – این تختخواب بادی که G7 Pod نام دارد، را می توان با تجهیزات کوهنوردی به صخره یا سنگ های کوه متصل کرد و پس از آویزان کردن طناب های آن به راحتی و بدون نگرانی از پرت شدن به استراحت پرداخت.

خوابیدن در ارتفاعات و به صورت معلق در هوا هم برای کوهنوردان لذت و هیجان به ارمغان می آورد و هم باعث می شود حیوانات وحشی و موذی توان آسیب زدن به آنها را نداشته باشند.

تخت‌خواب بادی سبک مذکور که توسط شرکت کانادایی Grade VII تولید شده، به همراه تجهیزات جانبی بین 6 تا 10 کیلوگرم وزن دارد و می توان آن را به صورت تکنفره یا دونفره به کار برد. مدل دو نفره این تختخواب بادی را می توان در کنار هم قرار داد یا کاری کرد که یکی در ارتفاعی بالاتر از دیگری قرار بگیرد.

فضای خواب در دسترس از طریق این تختخواب بادی 75 در 213 سانتیمتر است. جنس تختخواب یادشده از نایلون بسیار مقاوم است و در حالت جمع شده تنها 1.5 کیلوگرم وزن دارد و فضایی برابر با 40 در 20 در 15 سانتیمتر اشغال می کند. قیمت مدل ساده این محصول 415 دلار و قیمت مدل حفاظت شده آن 657 دلار است.

 منبع: فارس

دنبال کنید @ اینستاگرام