اولین آینه مبتنی بر هوش مصنوعی برای خانه شما! (+فیلم/تصاویر)

یکی از از جذاب ترین بخش های مربوط به فیلم های آینده نگر کارکردن با صفحات هوشمندی است که انواع اطلاعات بصورت دیجیتال روی آن نمایش داده می شود و قهرمان داستان با استفاده از انگشتان خود صفحات را تغییر داده یا جابجا می کند اما ظاهرا این تکنولوژی نمایشی به تدریج راه خود را به دنیای واقعی باز خواهد کرد.

مجله آنلاین موبنا – در همین زمینه یک آینه هوشمند با نام آیی ارائه شده که تنها 2 سانتیمتر ضخامت دارد و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از اصول سبک طراحی مینیمال الهام گرفته است. این آینه را در هر نقطه ای از منزل یا دفتر کار می تواند نصب کرد و جدای از کارایی، از زیبایی آن لذت برد. برای آنکه ضخامت آیی افزایش نیابد بخش الکترونیک آن شامل 64 گیگابایت هارد اس اس دی و 16 گیگابایت رم داخل آداپتور آیی کار گذاشته شده است.

 

 

به عنوان یک گجت، آینه آیی با استفاده از هوش مصنوعی به تدریج اطلاعات خود را از کاربرش کامل تر می کند و انواع توصیه های ورزشی را به شما ارائه می دهد. آینه بصورتی ساخته شده که اثر انگشت را به خود جذب نمی کند و در لایه زیرین آینه از یک نمایشگر لمسی اچ دی کمپانی سامسونگ در آن استفاده شده است. دستیار صوتی داخلی آن نیز فرمان های صوتی کاربر را دریافت می کند. علاوه بر اپلیکیشن مرتبط آیی می توان سایر نرم افزارهای اندرویدی را نیز گوگل پلی دانلود و از اجرای آن روی آینه لذت برد.

 

 

آیی با الکسای آمازون کاملا هماهنگ است و همچنین از سرویس وب IFTTT نیز پشتیبانی می کند.  برای این محصول که قرار است در دسامبر 2019 عرضه شود قیمت 499 دلاری پیش بینی می شود.

دنبال کنید @ اینستاگرام