خلاقیت در طراحی جاروبرقی! (+فیلم/تصاویر)

فیلتر هپا بکار رفته در این محصول 99.97 درصد خاک و آلرژن ها را جذب می کند که این بالاترین عدد ثبت شده برای یک جاروبرقی تا کنون است.

مجله آنلاین موبنا – لوپه نام یک جاروبرقی متفاوت است که شرکت سازنده آن ادعا می کند بهترین جاروبرقی بدون سیم مخزن دار جهان را تولید کرده است. این محصول که طراحی خلاقانه ای دارد در واقع یک جاروی ایستاده هیبریدی است که می توان آنرا براحتی حمل کرد و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار دارد. همانطور که در فیلم زیر مشاهده می کند لوله جاروبرقی براحتی از برس آن جدا شده و می توان نقاط با دسترسی سخت را نیز براحتی نظافت کرد.

 

 

فیلتر هپا بکار رفته در این محصول 99.97 درصد خاک و آلرژن ها را جذب می کند که این بالاترین عدد ثبت شده برای یک جاروبرقی تا کنون است. باتری قابل شارژ آن که شباهت زیادی به یک پاوربانک بزرگ دارد براحتی از بدنه جدا شده و می توان آنرا شارژ کرد تا با یکبار شارژ کامل جارو به مدت 60 دقیقه فعال باشد. وزن جارو برقی لوپه تنها 2.7 کیلوگرم است و وزن قسمت لوله و برس آن در هنگام نظافت قسمت هایی مانند بالای پرده یا سقف تنها 0.5 کیلوگرم است در حالیکه محصولات مشابه تا 2.5 کیلوگرم برای این بخش وزن دارند که فشار زیادی را به دست کاربر وارد می کنند.

لوپه از موتور ژاپنی براش لس با سرعت 108 هزار دور بر دقیقه استاده می کند که مکش فوق العاده ای را برای این جارو به همراه دارد. مخزن زباله آن نیز گنجایشی برابر با یک لیتر دارد که این عدد یکی از بالاترین مقادیر ثبت شده برای جاروهای بدون سیم تا به امروز است.

همانطور که اشاره شد باتری آن 60 دقیقه فعالیت جارو را تضمین می کند و از جنس لیتیوم-یون انتخاب شده است. چراغ های ال ایی دیی روی بدنه باتری میزان شارژ آنرا به کاربر اطلاع می دهد.

برای این محصول برچسب قیمت 365 دلاری پیش بینی می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام