ایستگاه شارژ مانستر اکس (+فیلم/تصاویر)

پورت های یو اس بی تایپ-سی تا 65 وات خروجی و به همین میزان شدت جریان ورودی را به منظور شارژ سریع لپ تاپ های مجهز به این پورت فراهم می کنند.

مجله آنلاین موبنا – مانستر اکس یک ایستگاه شارژ قدرتمند و در عین حال بسیار جمع و جور است که این ویژگی ها آنرا به محصولی مناسب برای استفاده در خارج از خانه مبدل کرده است. مانستر اکس در ابعاد 2.6 در 3.4 در 3.7 اینچ تولید و سنگینی آن نیز حدود 640 گرم است.

 

 

در این محصول از باتری قابل شارژ 20100 میلی آمپری استفاده شده است که روی کابینت آن می توانیم دو پورت یو اس بی با فناوری شارژ سریع 3.0 و دو پورت یو اس بی تایپ-سی(out and input) و یک پورت میکرو یو اس بی را مشاهده کنیم. با این ویژگی ها، بطور همزمان می توان چند گجت را با مانستر اکس شارژ کرد.

پورت های یو اس بی تایپ-سی تا 65 وات خروجی و به همین میزان شدت جریان ورودی را به منظور شارژ سریع لپ تاپ های مجهز به این پورت فراهم می کنند. با این پورت پرسرعت طی 1.5 ساعت میتوان باتری مانستراکس را شارژ کامل کرد. نکته جالب قابلیت شارژ بی سیم در قسمت بالای مانستر اکس است که با توان 10 وات می تواند به شارژ بی سیم گجت های دارای این فناوری بپردازد.

طراحان این ایستگاه شارژ برای کاهش دمای آن هنگام فعالیت، از یک فن داخلی با کنترل هوشمند استفاده کردند که سلامت شارژ را تضمین می کند. برای این محصول که قرار است اکتبر 2019 وارد بازار شود برچسب قیمت 79 دلاری پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام