تی 10؛ هدفون 110 دلاری آکی (+فیلم/تصاویر)

تی 10 دارای کنترل لمسی روی هدفون است که براحتی می توان میزان بلندی صدا را تنظیم کرد. باتری قابل شارژ آکی تا 7 ساعت پخش موزیک با صدای متوسط را پاسخگو است.

مجله آنلاین موبنا – آکی یکی از برندهای سرشناس در حوزه تولید لوازم جانبی الکترونیک است که اخیرا از یک هدفون بیسیم جدید با نام تی10 رونمایی کرده است. این محصول همانند سایر تولیدات آکی از کیفیت بسیار بالایی در مونتاژ برخوردار است و در همان برخورد اول کاربر را اسیر زیبایی ساخت خود می کند. توجه به طراحی موجب شده تا هنگام قرارگیری در گوش کمترین دردسر ممکن را برای کاربر خود ایجاد کند و در عین حال صدای شفاف و باکیفیتی را نیز ارائه دهد.

 

 

تی10 از استاندارد آی پی اکس5 پشتیبانی می کند که این به مفهوم مقاومت در برابر قطرات آب خواهد بود که این محصول را به انتخابی مناسب برای فعالیت های خارج از خانه تبدیل می کند. این هدفون استریو از فناوری بلوتوث 5.0 برای اتصال باثبات به منبع صوت استفاده می کند. تی 10 دارای کنترل لمسی روی هدفون است که براحتی می توان میزان بلندی صدا را تنظیم کرد. باتری قابل شارژ آکی تا 7 ساعت پخش موزیک با صدای متوسط را پاسخگو است. جعبه هدفون نیز به عنوان شارژر مجموعه عمل کرده و البته از تکنولوژی شارژ بیسیم Qi نیز پشتیبانی می کند.

برای آکی تی10 در صفحه آمازون برچسب قیمت 109.99 دلاری در نظر گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =

دنبال کنید @ اینستاگرام