هارد آلومینیومی بی75 از سیلکون پاور (+تصاویر)

سیلیکون پاور یکی از برندهای مطرح و قابل اعتماد در حوزه تولید انواع ابزار ذخیره سازی اطلاعات مانند هارد، فلش و ... است. یکی از محصولاتی که این شرکت در کاتالوگ فروش خود قرار داده هارد اس اس دی قابل حمل بولت بی75 است.

مجله آنلاین موبنا – همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول ظاهری بسیار زیبا دارد زیرا قاب آن از آلومینیوم ساخته شده که بهترین انتخاب ممکن برای نمایش زیبایی یک هارد می تواند باشد. این محصول در ابعاد 12.2 در 82در 124.4 میلیمتر تولید شده و سنگینی آن نیز برابر با 90 گرم است. طراحی باریک و جمع جور بی75 امکان حمل و جابجایی آسان آنرا فراهم کرده است.

اما این قاب آلومینیومی زیبا از استاندارد مقاومت در برابر سقوط، شوک ناگهانی بر اثر ضربه پشتیبانی می کند و البته سطح آن نیز در برابر خط و خش مقاوم است و کمترین جذب اثرانگشت را دارد.

ظرفیت بی75 برابر با 512 گیگابایت است که از طریق یک پورت یو اس بی تایپ-سی و یو اس بی 3.1 نسل اول می تواند سرعت جابجایی اطلاعات بالغ بر 440 مگابایت بر ثانیه در هنگام خواندن و سرعت بالغ بر 430 مگابایت بر ثانیه را در هنگام رایت اطلاعات در اختیار کاربر خود قرار دارد. برای اطلاع از وضعیت عملکرد هارد یک ال ایی دی نیز در نظر گرفته شده است.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 59.99 دلاری دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام