ابزاری برای تضمین محتوای آنلاین سالم در خانه! (+فیلم/تصاویر)

سیرکل هوم پلاس به روتر کاربر متصل شده و دستگاههای متصل به آن را در شبکه خانگی مدیریت می کند.

مجله آنلاین موبنا – یکی از نگرانی های اصلی والدین در عصر فناوری، سطح و میزان دسترسی فرزندان به محتوای نامناسب در فضای آنلاین است. این مساله به میزانی چالشی است که در بسیاری از خانواده ها موجب بحث شدید والدین و فرزندان می شود و البته نگرانی های دائمی برای والدین که هیچگاه آنان را رها نمی کند.

اما در این زمینه می توان از فناوری کمک گرفت و چالش مورد اشاره را تا حدودی بدین وسیله تعدیل کرد. سیرکل هوم پلاس گجتی است که سطوح کنترلی والدین را بر اینترنت در خانه اعمال می کند. این ابزار پیشرفته در ابعاد 3.2 در 3.2 در 3.2 اینچ به شکل یک مکعب تولید شده و سنگینی آن نیز حدود 520 گرم است. همانطور که درتصاویر مشاهده می کنید سیرکل هوم پلاس طراحی بسیار زیبایی دارد و پیرو سبک مینیمال است.

اما عملکرد این وسیله به چه صورت است؟ سیرکل هوم پلاس به روتر کاربر متصل شده و دستگاههای متصل به آن را در شبکه خانگی مدیریت می کند. شما می توانید یک پروفایل کلی برای همه یا پروفایل های متفاوت مخصوص هر یک از اعضا خانواده ایجاد کنید. در هر پروفایل می توان فیلترها و سطح دسترسی های متفاوتی را بر اساس رده سنی کاربران اینترنت مشخص کرد. این فیلترها حتی می تواند شامل اپلیکیشن ها نیز باشد. حتی می توانید بصورت روزانه میزان و نوع استفاده هر پروفایل از اینترنت را با جزئیات کامل مشاهده کنید.

همچنین با استفاده از تنظیمات ویژه که در سال اول استفاده از دستگاه رایگان و بعد از آن ماهانه 9.9 دلار هزینه دارد به اعمال محدوده زمانی برای استفاده از اینترنت نیز بپردازید، اینترنت را برای دستگاههای مشخص متوقف کنید یا آنکه با ارائه دسترسی های تشویقی زمان اضافی را برای فرزندان خود در نظر بگیرید.

این محصول در صفحه آمازون 129.99 دلار قیمت دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام