صخره نورد برقی! (+عکس)

دوچرخه های برقی که برای صخره نوردی تولید می شوند معمولا دارای موتورهای پرسروصدایی هستند، اما به تازگی شرکت الکتریک موشن موفق به تولید مدلی کم سروصدا از این دوچرخه ها شده است.

مجله آنلاین موبنا – شرکت فرانسوی الکتریک موشن خط تولید دوچرخه های برقی خود را با عرضه سه مدل دوچرخه Epure و یک مدل دوچرخه صخره نوردی Escape به روز کرده است.

دوچرخه Epure یک مدل استاندارد دوچرخه برای حرکت در جاده های عادی است که در سه مدل سبک، ورزشی و مسابقه ای تولید شده است که قدرت و توان این سه مدل به ترتیب ارتقا می یابد.

حداکثر سرعت هر یک از این سه مدل به حداکثر 65 کیلومتر در ساعت می رسد که نسبت به مدل های قبلی 5 کیلومتر در ساعت افزایش یافته است.

باتری های لیتیومی نصب شده در این دوچرخه ها حرکت آنها برای 43 کیلومتر یا مسافتی مابین 100 تا 240 دقیقه ممکن می کند. مدت زمان نیاز برای شارژ کامل باتری های این دوچرخه نیز 3 ساعت و 20 دقیقه است. البته یک سیستم شارژ قدرتمندتر نیز پیش بینی شده که این زمان را به یک ساعت کاهش می دهد.

مدل صخره نوردی Escape هم با یک بار شارژ قادر به پیمودن مسافتی 61 کیلومتری است یا برای زمانی مابین 160 تا 290 دقیقه قابل استفاده است. حداکثر سرعت این دوچرخه نیز به 75 کیلومتر در ساعت رسیده است. قیمت مدل های مختلف این دوچرخه ها که به زودی به بازار می آیند از حدود 5990 یورو تا 7730 یورو در نوسان است.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام