این ماوس، 2 جویستیک دارد! (+فیلم/تصاویر)

پی یو94 محصولی است که با برند لگزیپ روانه بازار شده و یک ویژگی بسیار جالب دارد!

مجله آنلاین موبنا – اگر اهل بازی های رایانه ای هستید یا انتخاب یک ماوس متفاوت همواره برایتان دشوار بوده یک محصول فوق العاده را در ادامه معرفی خواهیم کرد که در نوع خود ساختار خلاقانه ای دارد. پی یو94 محصولی است که با برند لگزیپ روانه بازار شده و یک ویژگی بسیار جالب دارد!

 

 

ماوس حرفه ای پی یو94 در ابعاد 0.98 در 2.01 در 4.69 اینچ تولید شده و سنگینی آن نیز حدود 445 گرم است. همانطور که در تصاویر می بینید ماوس مذکور طراحی زیبا و کاملا ارگونومیک دارد که استفاده از آنرا را برای راست دست ها بسیار آسان می کند.

برخلاف سایر ماوس  های موجود در بازار که پایه هایی پلاستیکی دارند در این مدل از 6 پایه سرامیکی استفاده شده که هم حرکت را تسهیل می کند و هم عمر محصول را به میزان چشمگیری افزایش می دهد.

اما در ابتدا از تفاوتی ویژه در پی یو94 گفتیم و آن وجود دو جویستیک در ماوس است. اول یک جویستیک انگشتی کوچک در قسمت کناری ماوس است که در هنگام کار یا بویژه بازی می تواند بسیار جذاب و کاربردی باشد. و جویستیک دوم در واقع یک حالت حرکتی است که روی قسمت بالایی ماوس که دست کاربر روی آن قرار می گیرد، وجود دارد. با استفاده از این قابلیت کافی است در جهت مورد نظر خود روی ماوس فشار وارد کنید تا بخش بالایی به فرمان شما روی قسمت پایینی بدنه لغزش داشته و مانند جویستیک عمل کند.

6 دکمه قابل برنامه ریزی و سنسور داخلی با قابلیت تنظیم دی پی آی از 500 تا 10000 از دیگر ویژگی های این محصول است.

به هر آنچه که مطرح شد یک ویژگی بسیار مفید دیگر را نیز اضافه کنید و آن سیستم کابل اتصال ماوس است که از یو اس بی استفاده شده و براحتی می توان با هر کابلی اتصال را برقرار کرد بدین ترتیب هرگز نگران آسیب کابل که برای اکثر ماوس ها طی استفاده طولانی ایجاد می شود، نباشید.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 129.99 دلاری دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام