کیبورد مکانیکی 2 کیلویی از کول مستر! (+فیلم/تصاویر)

برای ساخت شاسی کیبورد از آلومینیوم صنعتی آنودایز استفاده شده که ظاهر فوق العاده زیبایی بدان داده و در عین حال مقاومت محصول نیز تضمین شده است.

مجله آنلاین موبنا – قطعا یکی از مهمترین ابزارهای لازم برای گیمرهای حرفه ای، کیبوردی است که دو ویژگی را همزمان داشته باشد: قابلیت و زیبایی!

بنابراین اگر شما هم روی میز رایانه خود به ویژگی های مورد اشاره نیاز دارید؛ برند مطرح کول مستر یک گزینه فوق العاده برایتان آماده کرده است که در آمازون با قیمت 199.99 دلار به فروش می رسد.

 

 

ام کی 850 یک کیبورد حرفه ای است که در ابعاد 1.71 در 6.07 در 18.74 اینچ تولید و سنگینی آن برابر با 2 کیلوگرم است. برای ساخت شاسی کیبورد از آلومینیوم صنعتی آنودایز استفاده شده که ظاهر فوق العاده زیبایی بدان داده و در عین حال مقاومت محصول نیز تضمین شده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید یک قطعه اضافی نیز پایین کیبورد قرار گرفته که در واقع یک بخش آهنربایی است که به کیبورد متصل شده و به عنوان پنلی برای راحتی دست کاربر طراحی شده تا طی مراحل بازی خستگی کمتری را از کار با کیبورد احساس کند.

در ام کی 850 از دکمه های چری ام اکس استفاده شده که سرعت پاسخگویی بسیار بالایی دارند و البته تنها در کیبوردهای مخصوص بازی از این مدل استفاده می شود. مهندسی پیشرفته کول مستر 50 میلیون کلیک برای هر دکمه از این کیبورد را تضمین کرده است. نور پس زمینه زیبای این کیبورد نیز توسط کاربر قابل کنترل است.

در تصویر زیر دو بخش چرخان مشاهده می شود که با عملکرد فیزیکی شبیه اسکرول ماوس می تواند برای تغییرات صدا، کم و زیاد کردن نور کیبورد و یا سایر قابلیت هایی که توسط کاربر برنامه ریزی می شود، مورد استفاده قرار گیرد.

دنبال کنید @ اینستاگرام