معرفی یک جان سخت از المپوس! (+فیلم/تصاویر)

المپوس در این محصول از سنسور سی ماس 12 مگاپیکسلی(با زوم اپتیکال 4 اکس) با موتور پردازش تصویر تروپیک VIII استفاده کرده است.

مجله آنلاین موبنا – تی جی-6 نام یک دوربین جان سخت از کمپانی ژاپنی و مطرح المپوس است که بطور ویژه برای ماجراجویی و تصویربرداری زیر آب طراحی شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول طراحی جمع و جور و جذابی دارد و در دو رنگ نیز روانه بازار شده است.

تی جی-6 دارای ابعادی برابر با 1.3 در 4.4 در 2.6 اینچ و سنگینی آن نیز برابر با 252 گرم است. تی جی-6 از استاندارد IP-68 پشتیبانی می کند که این به مفهوم مقاومت آن در برابر خاک و ثبت فیلم و تصاویر هنگام غوطه وری در آب خواهد بود.

المپوس در این محصول از سنسور سی ماس 12 مگاپیکسلی(با زوم اپتیکال 4 اکس) با موتور پردازش تصویر تروپیک VIII استفاده کرده است که این مجموعه تصاویر باکیفیت بالایی را ثبت می کند. ایزو تا 12800 و پشتیبانی از فیلمبرداری 4K در 30 فریم برثانیه از دیگر ویژگی های تی جی-6 است.

المپوس با استفاده از سنسورهای ویژه شامل ماژول جی پی اس، قطب نما، فشارسنج و دماسنج امکان افزوده شدن اطلاعات جالبی را به هر تصویر افزوده است که می تواند سندی برای ماجراجویی های کاربران باشد. وای فای داخلی نیز امکان انتقال راحت و بدون سیم تصاویر به سایر گجت ها را ممکن ساخته است.

سیستم اتوفوکس 25 نقطه ای با ویژگی تشخیص چهره به ثبت تصاویر دقیق تر زیر آب کمک می کند. تی جی-6 دارای یک نمایشگر 3.5 اینچی است که می تواند برای بررسی سریع تصاویر ثبت شده تا حدودی مفید باشد.

این محصول در صفحعه آمازون دارای برچسب 449 دلاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام