قفل اثر انگشت تراولاک (+فیلم/تصاویر)

سنسور اثر انگشت این محصول فقط نسبت به اثر انگشت افراد زنده واکنش نشان می دهد و می تواند تا 10 اثر انگشت را به حافظه بسپارد.

مجله آنلاین موبنا – تراولاک 2 اس یک قفل بسیار جالب و فناورانه است که با اثر انگشت کاربر خود هماهنگ می شد. این محصول در ابعاد 16 در 26 در 65 میلیمتر تولید شده و حدود 100 گرم وزن دارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید قفل طراحی بسیار جمع و جوری دارد و تقریبا اندازه یک حافظه فلش بزرگ است. برای تولید تراولاک از فولاد ضد زنگ 304 استفاده شده که این کد ضامن کیفیت و مقاومت بالای کابینت محصول خواهد بود. برای قسمت بیرونی قفل نیز لایه ای از مس و آلومینیوم استفاده شده که زیبایی خاصی بدان داده است.

تراولاک از استاندارد IP65 پشتیبانی می کند که این به مفهوم مقاومت محصول در برابر آب و گرد و غبار است. سنسور اثر انگشت این محصول فقط نسبت به اثر انگشت افراد زنده واکنش نشان می دهد و می تواند تا 10 اثر انگشت را به حافظه بسپارد. با توجه به پردازنده پرسرعتی که برای آن در نظر گرفته شده، سنسور اثر انگشت با سرعت بالایی اقدام به شناسایی اثر انگشت و بازگشایی قفل می کند. باتری داخلی 260 میلی آمپری قفل با یک بار شارژ تا یکسال سنسور را در حالت فعال حفظ می کند.
پیش بینی می شود این محصول برچسب قیمت 49 دلاری را بر خود داشته باشد.

دنبال کنید @ اینستاگرام