با این یخچال مهمانی بگیرید! (+تصاویر)

فضای خارجی این یخچال/اسپیکر از آلومینیوم آنودایز ساخته شده که دوام و کیفیت بالایی به محصول داده است.

مجله آنلاین موبنا – کوب محصولی است که در واقع باید آنرا ترکیبی از یخچال قابل حمل و یک اسپیکر قدرتمند بدانیم که طبیعتا این ویژگی ها آنرا به یک انتخاب ویژه برای مسافرت ها، مهمانی ها در فضای باز و مواردی شبیه این تبدیل می کند.

کوب در ابعاد 17 در 23 در 17.7 اینچ تولید شده و سنگینی آن حدود 23 کیلوگرم است. در طراحی آن از سبک مینیمال الهام گرفته شده که نتیجه زیبایی نیز بدنبال داشته است. فضای خارجی این یخچال/اسپیکر از آلومینیوم آنودایز ساخته شده که دوام و کیفیت بالایی به محصول داده است. حجم قسمت یخچال 35 لیتر است که می شود 16 بطری نوشیدنی را در آن قرار داد.

اسپیکر کوب از یک امپلی فایر دیجیتال 350 وات استفاده می کند تا صدایی شفاف را در محیط پخش کند. فناوری بلوتوث 4.1 و ارتباط وای فای نیز می تواند ارتباط باثباتی را با منبع پخش صوت برقرار کند. این محصول در برابر قطرات آب مقاومت دارد . باتری داخلی کوب با یک بار شارژ تا 50 ساعت با صدای متوسط در حالت پخش فعال خواهد بود. پورت یو اس بی 2.4 آمپر نیز قابلیت پاوربانک را به این محصول اضافه کرده است. یک ورودی جک 3.5 میلیمتری نیز روی آن قرار دارد که امکان استفاده از هدفون برای گوش دادن به موسیقی را فراهم کرده است.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 699 دلاری دارد.

دنبال کنید @ اینستاگرام