محفظه ای جان‌سخت برای اطلاعات شما! (+تصاویر)

این کابینت که طراحی بسیار زیبا و جذابی نیز دارد از آلومینیوم برای پوشش سطح و پلاستیک باکیفیت به عنوان بامپر در بخش فریم بدنه استفاده می کند.

مجله آنلاین موبنا – استفاده از هارد اینترنال به جای یک هارد قابل حمل موردی است که بسیاری از کاربران رایانه آنرا به عنوان راهکاری مناسب و مقرون به صرفه مدنظر قرار داده اند. حتما بسیاری از شما یک هارد قدیمی یا اضافی در اختیار دارید که ترجیح می دهید آنرا به یک هارد اکسترنال قابل اعتماد تبدیل کنید. برای این منظور اولین مرحله تهیه یک قاب مناسب است. اگر بدنبال حداقل هزینه باشید ممکن است گرفتار یکی از کابینت های بی کیفیت موجود در بازار شوید اما یک جان سخت حرفه ای را به شما معرفی می کنیم که در نوع خود یک محصول برتر به شمار می رود.

اینئو محفظه نگهداری و تبدیل برای هارد 2.5 اینچی ساتا و اس اس دی است که در ابعاد 0.79 در 3.58 در 6.02 اینچ تولید شده و سنگینی آن در حالت خالی برابر با 120 گرم است. این کابینت که طراحی بسیار زیبا و جذابی نیز دارد از آلومینیوم برای پوشش سطح و پلاستیک باکیفیت به عنوان بامپر در بخش فریم بدنه استفاده می کند.احتیاجی به نیروی برق اضافی ندارد و دقیقا مانند یک هارد اکسترنال عمل می کند. یک کابل متصل 15 اینچی روی قاب قرار دارد همچنین این محفظه تا 150 کیلوگرم فشار را تحمل می کند. البته باید اشاره کرد که این قاب دارای استانداردهای مقاومت در برابر آب و ضربه نیز شده تا یک جان سخت به مفهوم واقعی باشد.

اینئو از پروتکل یو ای اس پی پشتیبانی می کند و بدین ترتیب سرعت بالایی از انتقال اطلاعات را در مقایسه با کانکتورهای معمولی یو اس بی 3.0 در اختیار دارد. اینئو همچنین با یو اس بی 1.1 و یو اس بی 2.0 نیز هماهنگ است.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 20.99 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + بیست =

دنبال کنید @ اینستاگرام