اوانتری؛ هدفون بلوتوثی نسل پنجم (+تصاویر)

استفاده از تکنولوژی بلوتوث 5.0 بهترین اتصال ممکن با کیفیت بالایی را برای این هدفون ایجاد می کند.

مجله آنلاین موبنا – تی دبلیو اس 110 محصولی از اوانتری است که با استفاده  از فناوری بلوتوث 5.0 به منبع پخش  صوت مانند تلفن هوشمند و تبلت متصل شده و کیفیت صدای بالا و همچنین باثباتی را به عنوان یک هدفون بلوتوثی در اختیار کاربر خود قرار می دهد. اوانتری داری ابعادی برابر با 13.7 در 14.9 در 60 میلیمتر است.  جعبه نگهدارنده که در واقع شارژر نیز محسوب می شود ابعادی برابر با 103 در 27 میلیمتر دارد. داخل جعبه 3 مدل با اندازه متنوع از بخش قرار  گیرنده داخل گوش نیز وجود دارد که می توانید مورد مناسب خود را انتخاب و به هدفون ها متصل کنید.

استفاده از تکنولوژی بلوتوث 5.0 بهترین اتصال ممکن با کیفیت بالایی را برای این هدفون ایجاد می کند. صدای شفاف، باس قدرتمند و عدم شکل گیری اشکال در ارتباط با منبع صوت از مهمترین ویژگی های این تکنولوژی است. دکمه های کوچکی که روی هدفون قرار دارند نیز امکان کنترل وضعیت پخش را برای کاربر ایجاد کرده است.

با استفاده از میکروفون داخلی هدفون نیز می توانید به مکالمه هنگام تماس تلفنی بپردازید. هدفون با یکبار شارژ تا 4 ساعت پخش مداوم خواهد داشت. روی جعبه شارژ 4 چراغ بسیار کوچک هم وجود دارد که نمایانگر میزان شارژ است. گفتنی است این هدفون با سیری اپل و دستیارصوتی گوگل نیز هماهنگ است.

دنبال کنید @ اینستاگرام