فورماجیو؛ اولین دستگاه هوشمند پنیرساز خانگی! (+فیلم/تصاویر)

اگر علاقه ای به طعم پنیرهای کارخانه ای ندارید و یا از مواد تشکیل دهنده و سلامت آنها نگرانی دارید، فورماجیو می تواند یک راهکار طلایی در منزل باشد.

مجله آنلاین موبنا – فورماجیو یک پنیرساز خانگی هوشمند و هماهنگ با اپلیکیشن است که تا حد امکان بصورت جمع و جور نیز طراحی شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید با توجه به سبک طراحی براحتی می توانید به عنوان یکی از وسایل آشپزخانه آنرا روی اوپن قرار دهید.

این دستگاه می تواند انواع پنیر نرم و سفت را تولید کند. برای تولید پنیر تازه مانند موزارلا معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد ولی پنیرهایی سخت حدودا 48 ساعت زمان می برد. این دستگاه با استفاده از بلوتوث داخلی به تلفن هوشمند کاربر متصل می شود و همچنین نمایشگر ال سی دی روی دستگاه نیز اطلاعات مرتبط با فعالیت آنرا نمایش می دهد. با استفاده از اپلیکیشن کاربر می تواند عملکرد فورماجیو را برنامه ریزی کند، دستور تولید انواع پنیر را مطالعه کند و تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارد. مخزن بالایی دستگاه نیز قابل تعویض است که بسته به نوع و مقدار پنیر قابل انتخاب خواهد بود. برای سفارش این محصول برچسب قیمت 349 دلاری در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام